×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. maijs, 2015
Drukāt

Lindermana dižošanos 9.maijā ar pašpasludināto republiku karogiem vērtēs kriminālprocesā (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Prokrieviskā aktīvista Vladimira Lindermana dižošanās 9.maijā pie Uzvaras pieminekļa ar pašpasludināto Doņeckas un Novorossijas republiku karogiem tiks vērtēta saistībā ar pērn Drošības policijā (DP) sākto kriminālprocesu.

DP aģentūru LETA informēja, ka 9.maijā Lindermans publiskā vietā atradās ar divu ārvalstu bruņotā konfliktā iesaistītu nelikumīgu veidojumu karogiem.

Ņemot vērā, ka minētās personas darbības iespējams atbilst Krimināllikuma pantā par paredzētā noziedzīga nodarījuma pazīmēm, proti, vervēšanu, nosūtīšanu un apmācīšanu bruņotam konfliktam, Lindermanam tika izņemti divi karogi. Šīs procesuālās darbības tika veiktas saistībā ar DP lietvedībā esošu kriminālprocesu, kurā Lindermanam piemērots procesuālais statuss – persona, pret kuru sākts kriminālprocess.

Jau ziņots, ka DP izmeklē kriminālprocesu, kas tika sākts pēc tam, kad pērn internetā parādījās video, kurā trīs bruņoti Latvijas iedzīvotāji publiski izteikuši aicinājumu doties uz Ukrainas dienvidaustrumiem.

DP noskaidrojusi, ka videomateriālos redzamie vīrieši ir Latvijas iedzīvotāji – divi ir Latvijas pilsoņi un viens nepilsonis. DP pret trijotni sāka kriminālprocesu par publisku aicinājumu uz terorismu, kā arī par šaujamieroča iegādāšanos, glabāšanu un nēsāšanu.

Šajā lietā patlaban kopumā figurē septiņas personas. Procesuālais statuss – persona, pret kuru sākts kriminālprocess, – piemērots krievu valodas referenduma organizētājam un prokrieviskajam aktīvistam Vladimiram Lindermanam. DP iepriekš veica kratīšanu viņa dzīvesvietā.

Jau ziņots, ka 9.maijā pie Uzvaras pieminekļa Valsts policija sastādījusi 25 administratīvo pārkāpumu protokolus saistībā ar alkoholisko dzērienu lietošanu un atrašanos alkohola reibumā. Seši protokoli sastādīti par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkohola pudeli. Trīs protokoli sastādīti par sīko huligānismu. Tāpat Valsts policijā sākta viena administratīvā lietvedība par aizliegtas simbolikas, PSRS karoga, izmantošanu pasākumā.

Tāpat Valsts policijā sākts kriminālprocess par uzbrukumu policijas darbiniekam, kā arī pasākuma teritorijā aizturēta persona, kas bija Valsts policijas meklēšanā par zādzībām un noziegumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Par to, kas ir sākts esam vairākas reizes dzirdējuši. Nekas nav dzirdēts par to, kas ir pabeigts! Redzēju, kādā stāvoklī tā svinības vieta ir palikusi. 25 protokoli!? Molodci! Saprotu, saprotu – mēs esam tiesiska valsts! Lidermanim sen jau vieta aiz režģiem, jeb kāds vel tērēs naudu lai to “integrētu”. Labs biznes kādam.

  2. Lindermans nebija tas pats personāžs , kuru savā laikā Latvija izpestīja no Krievijas ķurķa ? Tā teikt – iekož rokā …

  3. Kad vienreiz palūgs šo kungu atstāt Latviju ar visu savu svītu un dotis uz Austrumiem. Viņš še ir lieks

  4. Varbūt vajadzētu sāk sēdināt cietumā par to ka tu ienīsti ,tās valsts iedzīvotājus un valsti, kurā tu atrodies,iesēdina cietumā un miers.Savādāk mēs tik humāni esam pret šitādiem lopiem,ko tad var gribēt viņi tak zin ,ka nekas nebūs un arī ārdās un izrāda necieņu pret LV.

  5. Vladimiram Lindermanam nekādā gadījumā nedrīkst ļaut kārtot naturalizācijas eksāmenu viņš ar savu rīcību ir pierādījis ,ka ir naidīgs Latvijas tautai Lindermans neko nav pelnijis pat uzturēšanās atļauju nē viņa darbības tiks krimināli sodītas un nekad tāda Latgale nebūs Krievija Latgale ,kā Sēlija ,Zemgale ,Vidzeme un Kurzeme būs viena valsts Latvija šitam latviešu tautas nīdētājam žīdam Lindermanam pilsonību??? par ko ?? par to lai viņš destabilizētu Latviju NEKAD šeit Lindermana kungs ir Latvija un Latvijai ir viena valoda latviešu un ja jūs neapmierina Latvija ,tad Aizbrauciet uz Izraēlu un tur varēsiet runāt krieviski Lindermana kungs ir Centrālā stacija un 18.30 vilciens Rīga -Maskava laimīgu ceļu

  6. Nebeidzamais cirks ar promaskavisko Lindermani skaidrojams ar to, ka vins ir kadai ietekmigai personai no valdibas aprindam jeb miljonariem tuvs radinieks, draugs vai aizstavamais.

  7. Es atkal vienkaarsi nesaprotu, ja tam Lindermanim seit ir tik slikti, nu kapeec vins nedziivo tur, kur vinam buutu labi un nebuutu jaabojaa sev un citiem nervi! Neviens nespiez vinu dziivot nemiilamaa valstii!!!

  8. Kad beidzot b. Lindermanim tiks ” piegrizts skābeklis”?

Draugiem Facebook Twitter Google+