×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
12. augusts, 2015
Drukāt

Lindermans DP sākto kriminālprocesu saistībā ar spiegošanu dēvē par smieklīgām fantāzijām (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Drošības policijas (DP) uzskats, ka Ādažu bāzē, iekļūstot trīs Krievijas pilsoņiem, notikusi spiegošana, ir smieklīgas fantāzijas, trešdien žurnālistiem teica Vladimirs Lindermans.

Viņš akcentēja, ka politiski atbalsta notikušo akciju, taču pats tajā neesot piedalījies un lieta esot safabricēta.

Viņš arī akcentēja, ka, ņemot vērā, ka nekāda spiegošana neesot notikusi, abiem apcietinātajiem Krievijas pilsoņiem var piemērot pantu par iekļūšanu militārā objektā, par ko var sodīt ar naudas sodu līdz 70 eiro.

Trešdien tiesa skata turpmāko drošības līdzekli diviem Ādažu bāzē aizturētajiem Krievijas pilsoņiem – Andrejam Popko un Aleksandram Kurkinam.

Krievijas pilsoņiem ir piemērots aizdomās turētā statuss par mēģinājumu veikt teroristiskas darbības, ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās un par spiegošanu.

Jau ziņots, ka Ādažu bāzē 11.jūnijā tika aizturētas divas personas, kuras ar kāpņu palīdzību bija pārlēkušas pāri bāzes žogam. Aizturētie bija Krievijas pilsoņi.

Šajā laikā Ādažos norisinājās militārās mācības “Saber Strike”.

Saistībā ar incidentu pie Nacionālo bruņoto spēku bāzes Drošības policija aizdomās turētā statusu piemēroja arī Lindermanam. Pirmstiesas izmeklēšanā iegūtā informācija liecina, ka neilgi pirms incidenta viņš apmeklējis Kadagu, ko viņš nenoliedza arī savās liecībās. Tāpat konstatēts, ka Lindermans uztur kontaktus ar abiem Krievijas pilsoņiem. Lindermanam piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus – nodošanu policijas uzraudzībā un aizliegumu izbraukt no valsts.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Spiegu advokāte mums pārmet nedemokrātiskumu,jo neļaujam kāpt pāri jebkuram” nejauši” noskatītam žogam.

 2. Bezzobainā Latvijas vara! 1917. g. Krievijas bezzobainā vara iegrūda Krieviju postā. Ļeņins un viņa šļaka būtu sapūdēta Sibīrijā , nebūtu miljoniem upuru. Arī Lindermani laiks sapūdēt aiz restēm, lai nav jācieš simtiem tūkstošiem nākotnē!

 3. kad ietupinās, tad gan vairs smiekli nenāks

 4. Cik ilgi ar šito Latvijas grāvēju cackosies! vai nevar viņu nekavējoties tagad iebāzt aiz restēm uz ilgu, ilgu laiku. Lai ārdās un pierāda , ka nevainīgs!padodat man viņu, noslānīšu kā pelavmaisu!

 5. … Sis tips ne tikvien turpina atklati nirgt par Bezabreni un tas Satversmi, tas nespejigiem politikiem un nozombetiem letiniem, bet nu jau uzdrikstas ari par NATO valsti un tas pienakumiem aizsargaties pret viltigi izdomatu izlugajienu tas militara baze, soreiz atrunajoties ar velmi izdalit nevainigas pampletes … !

  … Vienreizeji un pargudri … bet cerams, ka Bezabrenes atbildigie vairs nav ar pliku roku panemami … un sapratis si pasakuma nozimi ka iesakumu procesa uz hibridkaram piemerotiem pasakumiem … !

 6. tikai neatstāj pārlecība,ka Ādažu militārā bāze,kurā norisinās NATO pasākums, nav Muhosranskas sādžas nomale,kur katrs kaimiņvalsts fašistiski noskaņots pilsonis drīkst nesodīti lēkāt pār sētām un nezin ko meklēt.Varbūt Lindermans var apskaidrot mūs,ko tad tie krievu nacboli tur meklēja,ko viņi tur bija pazaudējuši?Varbūt mums vajadzēja laipni viņiem atvērt vārtus lai nekas netraucētu iekļūšanu bāzē?

  • Lindermanu sen jau vajadzēja izraidīt no valsts, kā nejolālu Latvijai un kaitīgu elementu, lai brauc uz Federāciju un laiza …

   • mūsu pašu bāleliņi no tās Federācijas izlūdzās,praktiski izpestīja no cietuma,kurā viņu jau bija “iekārtojuši”tie,par kuru interesēm viņš te plosās.Nez vai Krievija gribēs viņu atpakaļ,gan jau tur arī pietiekoši s….s sataisīja.

Draugiem Facebook Twitter Google+