×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. aprīlis, 2012
Drukāt

Lindseja Loena filmā attēlos Elizabeti Teilori

lohana_lindsija

ASV aktrise Lindseja Loena  kabeļtelevīzijas “”Lifetime Televison” veidotā filmā atveidos Holivudas leģendu Elizabeti Teilorei, pirmdien paziņoja kompānija, apstiprinot juridisku un personīgu nepatikšanu vajātās Loenas atgriešanos kino.

25 gadus vecā Loena ir pirmā, kuras dalība jaunajā “Lifetime Televison” oriģinālfilmā “Liz&Dick” ir oficiāli apstiprināta.

Filma būs balstīta uz patiesu stāstu par Teilores kaislīgo mīlas stāstu ar aktieri Ričardu Bērtonu, ar kuru aktrise apprecējās  un izšķīrās divas reizes.

“Es vienmēr esmu apbrīnojusi un ļoti cienījusi Elizabeti Teilori. Viņa bija ne vien satriecoša aktrise, bet arī apbrīnojama sieviete,” kabeļtelevīzijas kompānijas paziņojumā citēts Loenas teiktais, piebilstot, ka viņa ir “pagodināta” attēlot Holivudas ikonu.

Teilore pirmo reizi satika Bērtonu 1963.gadā filmas “Kleopatra” uzņemšanas laukumā, sākoties kaislīgam mīlas stāstam, kas piesaistīja visas pasaules uzmanību.

1964.gadā Teilore šķīrās no sava ceturtā vīra dziedoņa Edija Fišera un apprecēja Ričardu Bērtonu. 1974.gadā arī šī laulība tika šķirta, un Teilore  atzina, ka viņi “par daudz mīlējuši viens otru”. Tomēr 1975.gadā Teilore un Bērtons apprecējās vēlreiz, bet atkārtotā laulība ilga tikai astoņus mēnešus.

Loena par savu lomu televīzijas filmā runāja jau pagājušajā mēnesī, mikroblogošanas vietnē “Twitter” publicējot fotogrāfiju, kur viņa redzama tērpusies kā Teilore, tomēr oficiāla apstiprinājuma filmai nebija.

Pēdējā laikā aktrise mēģina labot savu sliktās meitenes tēlu, kā viesmāksliniece piedaloties muzikālajā seriālā “Radīti skatuvei” (“Glee”).

Martā beidzās gandrīz piecu gadu ilgais nosacītais sods, ko tiesa piesprieda pēc tam, kad Loena 2007.gadā tika aizturēta par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un kokaīna glabāšanu. Tiesa toreiz nolēma Loenu  atbrīvot ar nosacījumu, ka viņai jāiziet alkoholiķu rehabilitācijas kurss, bet viņa pārkāpa šo nosacījumu un viņai jūlijā tika piespriests cietumsods.

Viņa vairākkārt pēdējo gadu laikā izcietusi neilgus cietumsodus par nosacītas atbrīvošanas nosacījumu pārkāpšanu, kā arī ārstējusies rehabilitācijas klīnikās.

Londonā dzimusī  Teilore, kas bija plaši pazīstama ne tikai savas karjeras dēļ, bet arī pateicoties vētrainajai privātajai dzīvei un astoņām laulībām, 79 gadu vecumā mira pērn 23.martā pēc vairāk nekā piecus gadus ilgas cīņas ar hroniskām sāpēm, kuras radīja četras reizes lauztā mugura.

ASV Kinoakadēmijas balvu “Oskars”  Teilore saņēma divreiz – 1960. un 1966.gadā par filmām “Butterfield 8” un “Who’s Afraid of Virginia Woolf?” (“Kurš baidās no Virdžīnijas Vulfas?”), kas bija viena no daudzajām filmām, kurās viņa spēlēja kopā ar Bērtonu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+