Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. maijs, 2012
Drukāt

“LinkedIn” iegādājas prezentāciju koplietošanas pakalpojumu “SlideShare”

linkedin

Biznesa cilvēkiem domātais sociālais tīkls “LinkedIn” ceturtdien paziņoja, ka par 118,75 miljoniem dolāru (63,05 miljoniem latu) iegādāsies pakalpojumu “SlideShare”, kas tā lietotājiem nodrošina iespējas tiešsaistes režīmā dalīties ar “PowerPoint”, “Keynote” un citām prezentācijām.

Šo darījumu paredzēts pabeigt līdz šā gada vidum.

“”SlideShare” un “LinkedIn” cieši sadarbojas, lai palīdzētu profesionāļiem uzlabot efektivitāti un produktivitāti ar saturu, ko tie veido un piedāvā citiem,” norāda “LinkedIn”.

“SlideShare” tika izveidots pirms aptuveni pieciem gadiem un patlaban tam ir 29 miljoni lietotāju mēnesī.

“Prezentācijas ir viens no galvenajiem veidiem, kā profesionāļi iegūst savu pieredzi un zināšanas un dalās tajās, kas savukārt palīdz veidot to profesionālo identitāti,” uzsver “LinkedIn”.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+