×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2016
Drukāt

Lipmans ar negaidītu labvēlību pārsteidzis LHF darbiniekus

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) bijušais prezidents Kirovs Lipmans ar naudu nekad nav mētājies, allaž uzsvēris, cik daudz pats ieguldījis un cik maz palīdz valsts. Taču savā pēdējā darba dienā pārsteidzis LHF darbiniekus ar prēmijām, ko apstiprināja arī sarunā ar “LA”.

LHF ikgadējais kongress notika 7. oktobrī, un tajā bija arī vadības pārvēlēšana. Pirms lielā notikuma federācijas darbiniekiem ieskaitīta prēmija mēnešalgas apmērā, par ko viņi bijuši priecīgi un izbrīnīti – jo šāds dāsnums no Kirova Lipmana nebija pieredzēts gadiem ilgi.

“Nebiju pārliecināts, ka palikšu (amatā). Informācija jau gāja, ka viņi (Viesturs Koziols&Co) pa Latviju braukā un tiekas ar hokeja cilvēkiem. Tāpēc prēmēju darbiniekus – par palīdzību šo 18 gadu laikā. Kāpēc iepriekš nemaksāju? No kurienes tad es naudu tam ņemšu? Viņi saņēma algu, strādāja, bet ejot prom uzskatīju – vajag prēmiju,” skaidroja Lipmans.

Viņa pēctecis Aigars Kalvītis esot piedāvājis Kirovam izveidot hokeja komandu “Grindeks”, kas piedalītos Latvijas čempionātā. Lipmans gan joprojām ir dusmīgs, ka neviens viņam nav pateicis paldies par padarīto Latvijas hokejā, līdz ar to domā, ka komandu neveidos. Vienīgi Starptautiskās hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels esot piezvanījis un nobrīnījies, kā “tik bezkaunīgi esmu noņemts no amata”. “Es joprojām palieku viņa padomnieks,” piebilda Lipmans.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+