×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
8. novembris, 2016
Drukāt

Lipmans: Biju KNAB sniegt paskaidrojumus, kopā pasmējāmies

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) bijušais prezidents Kirovs Lipmans sniedzis paskaidrojumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) saistībā ar saviem izteikumiem pēc LHF kongresa par maksāšanu biedriem, lai saņemtu labvēlīgu balsojumu prezidenta vēlēšanās.

Lipmans 7. oktobrī kongresā tika gāzts no amata, kuru ieņēma 18 gadus, un pēc tā izteicās: “Apmānīja mani daudzi! Visi tie, kas gāja, tikai lai es pārskaitu naudu. Es klubiem pārskaitīju daudz naudas tikai par to, ka viņi balsos par mani.” KNAB solīja šos izteikumus izvērtēt.

Kirovs Lipmans sarunā ar “LA” norādīja, ka bijis KNAB, sniedzis paskaidrojumus un kopā ar biroja darbiniekiem par to pasmējušies, lieta esot izbeigta. Viņš atzina, ka pēc kongresa bija satraucies un acīmredzot tika pārprasts, nevienam neesot maksājis, lai saņemtu labvēlīgu balsojumu.

KNAB sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Dūša gan sacīja, ka pārbaude turpinās un visa informācija, kas ar to saistīta, ir ierobežotas pieejamības. Termiņš pārbaudes veikšanai ir viens mēnesis, bet to varot arī pagarināt.

LHF prezidenta amatā tika ievēlēts ekspremjers Aigars Kalvītis, bet valdē – Viesturs Koziols, Valentīns Bļugers, Edgars Jansons, Armands Šteinbergs, Māris Martinsons un Ralfs Bukarts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+