×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. februāris, 2012
Drukāt

Lipmans: Esam gatavi 2017. gadā Rīgā sarīkot hokeja svētkus

fasel2006

27. februārī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans dodas uz Šveici (Cīrihi), lai tiktos ar Starptautiskās hokeja federācijas prezidentu (IIHF) Renē Fāzelu. Tikšanās mērķis ir pārrunāt 2017. gada pasaules čempionāta rīkošanu Latvijā, ziņo LHF preses dienests. 

“Sabiedrība ir ieinteresēta, lai pasaules čempionāts notiktu Rīgā. Ar vai bez Dānijas hokeja federācijas, mēs vienalga pretendēsim uz 2017. gadu. Mēs esam gatavi un netaisāmies attiekties no kandidēšanas. Uzskatu, ka mums ir vislielākās izredzes iegūt šo čempionātu, par ko liecina lieliski noorganizētais 2006. gada čempionāts,” citēts LHF prezidents Kirovs Lipmans. Neskatoties uz Latvijas valsts nelielo finansiālo atbalstu sportam un īpaši hokejam, LHF prezidents nav atmetis domu 2017. gadā Rīgā sarīkot vēl vienus hokeja svētkus.

Sākot ar šo gadu, pirmo reizi pasaules čempionātu rīkos divas valstis – Zviedrija un Dānija. Pēc čempionāta IIHF izvērtēs vai divu valstu kooperēšanās būs sevi attaisnojusi. Šobrīd ir atlikta balsošana par 2017. gada pasaules čempionāta uz nenoteiktu laiku. Uz pasaules čempionāta rīkošanu bez Latvijas un Dānijas vēl pretendē Vācija un Francija, kuras ir vienojušās par kopīgu pieteikuma iesniegšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+