Uncategorized

Lipmans gatavojas Nolanam piedāvāt mazāku atalgojumu 0

foto – LETA

Latvijas Hokeja federācija (LHF) trešdien plāno lemt, vai amatu saglabās hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans, kuram federācijas prezidents Kirovs Lipmans gatavojoties piedāvāt mazāku atalgojumu, otrdien vēsta laikraksts “Diena”.

Avīzes aptaujātie LHF valdes locekļi pauduši viedokli, ka 55 gadus vecajam kanādiešu speciālistam Nolanam ir jāturpina darbs izlasē, taču pretējās domās ir LHF prezidents Lipmans.

“Iepretim Nolanam ir liela jautājuma zīme. Tomēr divus gadus pēc kārtas pasaules čempionātā izvirzīto uzdevumu Nolans nav izpildījis. Šā iemesla dēļ piedāvāšu algas samazinājumu, jo neredzu iemeslu, kāpēc Nolanam maksāt tik lielu summu, ja uzdevums netiek izpildīts,” laikrakstam izteicies Lipmans.

LHF prezidents uzskata, ka šogad ceturtdaļfināls, iespējams, tiktu sasniegts, ja nebūtu daži izlases galvenā trenera nesaprotami lēmumi.

“Es biju neizpratnē, kāpēc uz pēdējo pārbaudes spēli ar Franciju neaizlidoja vairāki vadošie spēlētāji. Vai tad, piemēram, Spruktam vai Dārziņam klubā šosezon bija tik liela slodze, ka viņiem vajadzēja dot atpūtu? Čempionātā ar katru nākamo spēli viņi spēlēja tikai labāk. Pret Franciju noteikti vajadzēja pārbaudīt arī vārtsargu Edgaru Masaļski. Man ir prieks, ka Masaļskis patiešām ir īstens savas valsts patriots un raujas laukumā, lai palīdzētu izlasei, taču vēl pirms atbildīgās spēles ar Austriju vajadzēja tikt skaidrībā, vai viņš ir gatavs par visiem simt procentiem spēlēt,” skaidrojis Lipmans.

Vienlaikus Lipmans atklājis, ka uz Latvijas izlases galvenā trenera amatu esot arī cita kandidatūra, kurai viņam atbilde esot jādod otrdien – dienu pirms LHF sēdes.

LHF valde trešdien uzklausīs izlases ģenerālmenedžera Māra Baldonieka atskaiti par Latvijas izlases sniegumu pasaules 2013.gada čempionātā Helsinkos un pēc tam lems, vai Nolanu atstāt trenera amatā, informē “Diena”. Taču neesot izslēgts variants, ka Nolana liktenis trešdien vēl netiks izlemts.

LA.lv