×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
7. septembris, 2016
Drukāt

Lipmans: mēs joprojām esam hokeja nācija (3)

LETALETA

Latvijas Hokeja federācija izplatījusi paziņojumu, kurā teikusi paldies par atbalstu līdzjutējiem Phjenčanas olimpiskā kvalifikācijas turnīra laikā. “Vācijas vairākuma mašīna pārvilka svītru Latvijas Olimpiskajiem sapņiem. Pēc šādiem zaudējumiem jākļūst stiprākiem, būs mums vēl jaunas un skaistas uzvaras!, teikts LHF paziņojumā.

“Vispirms liels paldies gribu pateikt izlases spēlētājiem, kuri cīnījās un darīja visu iespējamo. Šī komanda bija kā nekad saliedēta. Es neatceros, kad mēs būtu bijuši tik vienoti un mērķtiecīgi. Esmu lepns par mūsu komandas parādīto sniegumu. Diemžēl šoreiz nedaudz pietrūka. Ar šādu komandas raksturu un cīņas sparu uzvaras neizpaliks. Paldies visam treneru kolektīvam un komandas apkalpojušajam personālam par viņu ieguldīto darbu. Mēs joprojām esam hokeja nācija, kas var paveikt lielas lietas,” sacījis Latvijas hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

LHF arī teikusi lielu paldies vārtsargam Edgaram Masaļskim par dalību 15 pasaules čempionātos un četrās olimpiskajās spēlēs. Kā “LA” rakstīja, Masaļskis pēc olimpiskā kvalifikācijas turnīra paziņoja par aiziešanu no valstsvienības.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ļipu mana atmuldēšanās… vācieši mēnešiem ilgi gatavojās spēlei tieši pret Latviju. Mūsējie sabrauca kopà pēdējā brīdī ieskaitot treneri, bez treniņiem un saspēles ar pliku entuāzismu vairs netiek cauri, visas valstis strauji progresē. Ne Lv

  2. Latviešiem šādu hokeja nacionālismu nevajag! Ilgtspējīgas nācijas saliedējas ap valsts un tautiskuma ideju un nevis ap hokeju vai citu sporta veidu.

  3. Vai ar nepiedalīšanos nākamajā olimpiādē mēs sevi ieceļam hokeja nācijas godā? Vai nemaz vairs nav kauna gvelzt muļķības? ja nemāki strādāt tad aizej, bet nekar tautai barankas uz ausīm. Vēl viens mērglis pēc Rio slavas sagribējies. Olimpiskā ekskursantu kompānija.

Draugiem Facebook Twitter Google+