×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

Lipmans – naudu hokejam nedos, dzen ārā federāciju (27)

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Hokeja federācijai (LHF) un vispār sportam turpmāk naudu vairs neziedošu, “LA” pirmdien sacīja LHF līdzšinējais prezidents Kirovs Lipmans.

Kā jau ziņots, piektdien LHF kongresā biedri lēma par līdzšinējās valdes atsaukšanu un ievēlēja jaunu, kuru vadīs ekspremjers Aigars Kalvītis.

“Nē, protams, es turpmāk naudu federācijai un vispār sportam nedošu,” teica Lipmans, kurš bija sašutis, ka neviens valdības loceklis un Latvijas Olimpiskās komitejas vadība nav viņam pateikusi paldies par 18 gadu laikā izdarīto hokeja labā. “Izglītības ministram bija jāpasaka paldies. Lai vēl kāds sporta veids sasniedz to, ko paveicis hokejs!” uzsvēra Kirovs Lipmans, kurš ir A/S “Grindex” lielākais akcionārs un kongresā uzsvēra, ka šo gadu laikā ziedojis federācijai vairāk kā divus miljonus eiro. Viņš turpināšot atbalstīt citas nozares – operu, teātri, skolas. “Došu naudu tiem, kas mani ciena un atbalsta, nevis taisa tādus žuļiku variantus kā Rīgas “Dinamo”. KGB ir KGB, viņi to jau sen gatavoja.”

LHF ilgus gadus atradās Kirovam Lipmanam piederošajā ēkā Raunas ielā, bet nu būs jāmeklē jaunas telpas. Viņš uzsvēra, ka līgums par telpu izmantošanu esot bijis līdz 9. oktobrim un federācijai ar steigu ir jāizvācas: “Ar spēku nevienu nedzīšu ārā, taču mēnešiem negaidīšu. Turpmāk tur dzīvos mans dēls, kurš līdz šim mitinājās divistabu dzīvoklī.” Miljonārs uzsvēra, ka par savas mājas izmantošanu federācijas vajadzībām nekad nav ņēmis nomas maksu, tiesa, neoficiāla informācija gan liecina par pretējo.

Kirovs Lipmans pēc kongresa izteicās, ka maksājis LHF biedriem, lai iegūtu viņu balsis vēlēšanās. Tagad gan viņš to noliedz, norādot, ka vienīgi jelgavniekiem palīdzējis atrisināt finansiālās problēmas. “Es neviena neko nelūdzu, bet Koziols katram apsolīja 20 tūkstošus,” teica Lipmans.

Viņš tagad plāno ar lielāku sparu turpināt darbu biznesā, plānā esot paplašināšanās, rūpnīcas būvēšana ārzemēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Beidzot tas zhiids paraada kaads vinhs iisteniibaa ir ute.

 2. “Izglītības ministram bija jāpasaka paldies. Lai vēl kāds sporta veids sasniedz to, ko paveicis hokejs!”

  …un ko hokejs ir paveicis?

 3. lai padzīvo bez Kirova naudas – sen to bija pelnījuši. Kalvītim un Co varbūt pietiks arī ar valsts doto naudiņu – vai pietiks spēlētājiem u.c. – tad jau manīs. Paldies gan cilvēkam varēja pateikt.

 4. Tak i ņe poņimaju……, tie lippmani, kalvīši, kozioli tur ziedo(?) vai pelna?
  Naiva anekdote: lipmans atruists

 5. bet viss ir pareizi! Kalab lai Lipmans dotu naudu hokejam, ja Kalvītim naudas diezgan? Lai tik maksā!

 6. Žīds ir pēdējais mēsls un tagad parāda savu īsto seju!!!
  Neko jau citu no šī kretīna nervarēja gaidīt!
  Koziolam lielais paldies par lieliski iestudēto priekšnesumu!!!

 7. Cerams, ka tie, kas rūpējās par prezidenta nomaiņu, tai skaitā Koziols un Kalvītis zināja, kādas būs sekas un ātri kompensēs visus zaudējumus. Parasti visi muldoņas federāciju saimniecību kopumā nepārzin un rīkoties māk tikai ar balsošanas aparātu.

 8. Nu un kur tad lielā mīlestība pret hokeju pagaisa?

 9. Un kur ceki cik ziedojis vai kvitis???? Katrs var pateikt ka ziedojis paris miljonus.

 10. Dīvaini, kad aci pret aci ar cilvēkiem runāju, tad nospiedzošs pārākums priecājas, ka LV hokejā kaut kas mainīsies, un ka Lipmans bija jau sen jāpatriec. Komentāros pretējs viedoklis dominē. Vai tad Kremlis troļļiem maksā arī par Lipmana aizstāvību?

  • Muļķīti, Kremlis ar saviem VDK aģentiem Latvijā nooganizēja Lipmana nomaiņu, lai varētu pārņemt hokeju Latvijā. Lai kāds bija Lipmans, viņš vismaz nedaudz pretojās KHL un uzturēja Latvijas hokeja līgu. Tagad viss tiks pakārtots KHL un Ģinamai, līdz ar to palielinot atkarību no Gazprom un Kremļa

 11. Hahaa.. Vieplis sācis norobežoties pats no sevis… 😀 Jēriņš! 😀 Gan jau kāds naivuls arī notic.. 🙁

 12. Un kāpēc gan lai dotu?

 13. Lai vēl kāds sporta veids sasniedz to, ko paveicis hokejs!” uzsvēra Kirovs Lipmans,
  ——————–
  Lipman, paskaties tālāk par savu degungalu,- bobslejs, skeletons!!!

 14. Sen jau vajadzēja atkāpties un ziedot naudu cilvēku veselībai un izglītībai.Kas ir hokejs, netīras biezo intrigas, pa vidu hokejisti, kuri cieš no intrigām, kādu rezultātu no viņiem gaidīt? Ja ražo zāles, tad vajag veltīt naudu zinātnei, nevis izmētāt pa ledus hallēm bezmērķīgi.

 15. Būs bagātākais nelaiķis kasētā

 16. Vai man / mumsnav pilnīgi vienalga?
  Man ir!

 17. Lipmans noteikti ir visnaivākais Latvijas ebrejs, kurš cerēja no lopiem sagaidit kaut ko labu. Tādi mēsli ar tādām ņuņņām kā jaunajam vieplim viņa krēslā ir spējīgi vienīgi uz tipiski latvisku nodevību un nelietību.

 18. Zaudēju interesi par hokeju jau sen. Atbildēt

  Tagad ar baudu skatīšos, kā hokejā ieinteresētie apries, apvainos viens otru, vainos melos, nodevībā utt. Kurš kuru! Būs interesanti par to, kas ir kas hokejā.

 19. Cūcim ar āzi naudas daudz, savulaik labi pašeptējās. Tagad mums būs bagātākā hokeja federācija Pasaulē.

 20. Pareizi. lai tagad resnais Kalvītis izvelk no savām piebāztajām kabatām kādu rubli..Vai āzis Koziols..

 21. Un ko Juus bijaat gaidiijusi,peec tik negliitas atbriivosanaas no vina.

Draugiem Facebook Twitter Google+