×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

Lipmans: Par Vasiļjevu, Bļugeru un jauna izlases trenera meklējumiem (1)

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans “LA” izteica viedokli par sastāvu, kas Latviju pārstāvēs Soču olimpiskajās spēlēs:

“Sastāvs ir optimāls. Nosaukti visi spēlētāji, ko varam izmantot, varbūt vienīgi izņemot Aleksandru Ņiživiju. Herbertu Vasiļjevu negaidīti dabūjām pēdējā brīdī – Teds Nolans 3. janvārī paprasīja, vai varam uzzināt, kāda ir viņa situācija, Māris Baldonieks sazvanījās un Herberts teica, ka ļoti gribētu spēlēt. Viņš sola, ka būs vesels un gatavs, atliek dabūt Latvijas pasi, bet tās ir tikai formalitātes. Latvijā tagad atļauta dubultpilsonība, no Starptautiskās hokeja federācijas šķēršļu nebūs. Arī Jānis Sprukts un Lauris Dārziņš sola, ka būs gatavi spēlēt. Jebkurā gadījumā, ja veselība tomēr neļaus, ar oficiālu ārsta slēdzienu sastāvā vēl var izdarīt izmaiņas un es neizslēdzu iespēju, ka mums šī opcija būs jāizmanto.

Man Māris Baldonieks pateica, ka Nolans grib sastāvā iekļaut arī Teodoru Bļugeru. Es teicu – vai jūs smejaties? Viņš divus čempionātus spēlējis U-20 izlasē un neko nav parādījis. Ja kaut reizi būtu trenējies ar lielo izlasi, tad vēl varētu domāt, bet tagad… Tas nebūtu godīgi pret pārējiem spēlētājiem. Mums taču olimpiskā ceļazīme nāca ļoti grūti. Bļugers ir labs puika, viņam viss vēl priekšā.

Vai Nolanam olimpiskās spēles būs pēdējais turnīrs ar Latvijas izlasi? Droši vien, jo mans uzstādījums ir tāds, ka izlases trenerim jābūt brīvam no darba klubā. Vienīgais izņēmums varētu būt, ja izlasi vada Rīgas “Dinamo” treneris. Nevar atļauties tādu situāciju kā decembrī, kad galvenais treneris nebija ar izlasi pārbaudes spēlēs Vācijā. Līdzīgas problēmas savulaik bija ar Oļegu Znaroku. Ja godīgi, es jau sen skatos izlasei treneri, bet konkrētāk par to ir pāragri runāt. Neizslēdzu, ka Nolans tomēr varētu vadīt izlasi arī pasaules čempionātā Minskā – Bufalo “Sabres” neko labi neiet un ja nu viņu tur atbrīvo?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā Sprukts un Dārziņš sagatavosies tam turnīram? Ir palikušas tikai 2 nedēļas nopietniem treniņiem. Kopā ar Nolanu Ābols varētu pastrādāt ar izlasi kādu laiku. Tas Artim būtu lieliski turpmākai izaugsmei. Pēc pāris gadiem jau Artis varētu vadīt izlasi. Ja nebūs saslimis ar kādu zvaigžņu kaiti vai ko līdzīgu….

Draugiem Facebook Twitter Google+