Ekonomika
Bizness

Lipmans skaidro, vai viņam ir interese par “Olainfarm”0

Foto – LETA

“Olainfarm” kā investīciju objekts mani nekad nav interesējis un neinteresē, paziņojumā pauž farmācijas uzņēmuma “Grindeks” padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans.

Vairākos masu saziņas līdzekļos izplatīta informācija, ka AS Grindeks padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans esot ieinteresēts līdzdalībā AS “Olainfarm”, kuras lielākais akcionārs Valērijs Maligins nesen pāragri devās mūžībā.  Šī informācija tiek pamatota ar to, ka V. Maligina atraitnes juridiskie pārstāvji Mārtiņš Krieķis un Pāvels Rebenoks ir arī K. Lipmana interešu pārstāvji tiesvedībā, kas saistīta ar AS “Grindeks” akciju cenu.

“Uzņēmums “Olainfarm” kā investīciju objekts mani nekad nav interesējis un neinteresē arī pašlaik, jo visus savus spēkus un līdzekļus es veltu “Grindeks” koncernam, kura apgrozījums pērn ir sasniedzis 132,4 miljonus eiro, kas ir par 26% jeb 27 miljoniem eiro vairāk nekā gadu iepriekš. Šogad koncerna ražotnēs Latvijā, Igaunijā un Slovākijā mēs ieguldīsim vismaz 7 miljonus eiro,” saka K. Lipmans.

Jau ziņots, ka pēc “Olainfarm” īpašnieka Valērija Maligina negaidītās nāves pērn decembrī ir sākušās cīņas par mantojuma sadali. Atklātu interviju žurnālam “Privātā Dzīve” par dažādām interesēm ir sniegusi arī mūžībā aizgājušā uzņēmēja viena no dzīvesbiedrēm Signe Baldere – Sildedze.

Saistītie raksti
LA.lv