×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. maijs, 2014
Drukāt

Lipmans: Tas ir nonsenss

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans izteica viedokli par Latvijas neieskaitītajiem vārtiem pasaules čempionāta mačā pret Baltkrieviju (1:3).

“Šis pasaules čempionāts ir unikāls – arī pirms tam bijušas daudz tiesnešu kļūdas. Šveiciešiem pret ASV neieskaitīja vārtus, vāciešiem pret mums iedeva bullīti. Pirmo reizi 20 gadu laikā redzu tik negodīgu tiesāšanu,” atzina Lipmans. “Var kļūdīties, tiesneši ir cilvēki, bet nu TĀ. Vajadzēja paskatīties video atkārtojumu. Kāpēc tad tie ir domāti? Viens tiesnesis gribēja skatīties, otrs uzreiz parādīja, ka neskatīsies. Tas ir nonsenss. Mēs rakstīsim protestu. Tas gan neko nemainīs, taču, lai nedomā, ka mēs esam maza valstiņa, muļķi, kas neko nevar izdarīt. Tas jau ir principa jautājums.

Uzskatu, ka tā pat nebija kļūda, bet bezkaunība. Viņi tāpēc arī nerādīja video atkārtojumu, jo baidās. Man zvanīja no Rīgas un teica, ka pārkāpums nav bijis. Absolūti nekāds. Tiesneši bija ieinteresēti baltkrievu uzvarā, tā ir tīra sazvērestība.

Teds Nolans ir sašutis, arī spēlētājiem būs grūti saņemties, jo jau rīt ir izšķirošā spēle. Nolans jau man piedāvāja, lai ar šveiciešiem sarunāju, ka viņi mums atdos spēli. Šveicei neko vairs nevajag.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+