×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. oktobris, 2013
Drukāt

Lipmans: Vienmēr esmu mēģinājis pielāgoties Artūra raksturam

LETALETA

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans vēl grasās tikties ar Artūru Irbi un vienoties, lai viņš paliek Latvijas izlases treneru korpusā. Taču atteikums nebūšot nekāda traģēdija.

“Runāsim ar citiem cilvēkiem. Par izlases vārtsargu treneri ir strādājis Sergejs Naumovs. Varbūt runāsim ar Rīgas “Dinamo” par Jura Klodāna piesaisti,” šodien sarunā ar “LA” teica Kirovs Lipmans.

Viņš norādīja, ka Irbe pārkāpis pilnvaras: “Artūrs ir vārtsargu treneris, tādējādi nevajag spēles laikā iet un runāt ar citiem spēlētājiem. Nolans tam piekrīt, viņam ir citi palīgi.”

Lipmans sacīja, ka Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta pārvalde atsūtījusi LHF paziņojumu, ka Irbem nedrīkst maksāt algu kā trenerim, jo viņam neesot trenera licenzes un atbilstošas izglītības. “Es viņam paskaidroju, ka norēķināsimies, bet, ja atnāca papīri, tad mēs nevaram maksāt. Par aprīli un maiju viņam ir samaksāts, bet jūnijā atnāca tas papīrs un tagad mēs to nevaram darīt. Bijām pilnīgi pārliecināti, ka viņam ir licenze.”

Kirovs ir neizpratnē, kāpēc kopš pasaules čempionāta Irbe ar viņu ne reizi nav sazinājies, turklāt vasarā nav strādājis ar Latvijas izlases vārtsargiem. “Nu, kā var tādā situācijā sūdzēties, ka nemaksā naudu?” retoriski vaicāja LHF prezidents, taču garantēja, ka par visu norēķināsies. Viņš arī ir izbrīnīts, ka vārtsargs pēc karjeras beigām nav mācījies un dabūjis licenzi: “Ja savlaicīgi man pateiktu, es palīdzētu to izdarīt. Parunātu ar LSPA, lai aiziet kādu lekciju paklausās. Artūrs ir ļoti daudz izdarījis Latvijas labā, bet jūs taču zināt viņa raksturu. Es vienmēr esmu mēģinājis tam pielāgoties, lai arī viņš par mani ir slikti atsaucies.”

Lai arī kā beigsies Irbes sāga, Lipmans ir pārliecināts, ka Latvijas izlase Soču olimpiskajām spēlēm sagatavosies pilnvērtīgi.

Ar Artūru Irbi “LA” neizdevās sazināties, bet šodien paziņojumā viņš norādījis, ka iesniedzis LHF atlūgumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+