×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
15. jūlijs, 2014
Drukāt

Lipmans: Znaroku un Vītoliņu izaudzināju, tagad kārta Beļavskim (6)

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans uzskata, ka Aleksandram Beļavskim ir visas iespējas ar Latvijas izlasi izaugt par augstākā līmeņa speciālistu.

Beļavskis otrdien LHF valdes sēdē tika apstiprināts par Latvijas izlases galveno treneri.

“Viņš ir mūsu cilvēks, zina spēlētājus, pats ir spēlējis Latvijas izlasē. Daudzi jau aizmirsuši, bet tādā veidā mēs savulaik izaudzinājām Oļegu Znaroku un Hariju Vītoliņu (uzticot Latvijas izlases vadīšanu). Par to bija lieli pārmetumi, bet redz, kādi treneri no viņiem iznākuši,” “LA” sacīja Lipmans, piebilstot, ka Beļavskis arī pārvalda latviešu valodu, kas nav maznozīmīgs faktors.

Lipmans trenera meklējumos arī veicis pārrunas ar vairākiem Ziemeļamerikas speciālistiem, tomēr sapratis, ka viņiem ir pavisam cita mentalitāte. “Mēs nevaram atļauties eksperimentēt,” Lipmans norādīja, ka labāk izvēlēties zināmu kandidātu.

Iepriekšējos trīs gadus Latvijas izlasi vadīja Kanādas speciālists Teds Nolans.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. un arii metalurgu nolaidi pa grunti 🙂

  2. 10. rinda, 23. vieta Atbildēt

    Muhaha hā! Audzinātājs 😀 Algu maksā un saka jā vai nē. Bet audzināt – tiešām sasmīdināja!

  3. Lipman, ne viņus audzināji, ne baroji, tāpēc domā, ko runā…

  4. Jūs jau esiet laikam jukuši ar savu latviešu valodu. Man viņa ir pie kājas, jo pasaulē ar to sastopas 0,000001%. Savā korumpētajā un zaglīgajā purvā čaukstiet savā putnu valodā un lieciet mieru citiem, runājošiem trijās un vairāk valodās izņemot dižo latviešu.

  5. Drīzāk tas ir krievu projekts – izspiest rietumniekus no mūsu hokeja un piejūgt to pie krievu. Bet Lipmanis korumpēts, pašpārliecināts blēdis. Tagad mūsu puišiem būs jābuldurē krieviski? Un kur tad palika mūsu nelokāmā nostāja par valsts valodu? Kaut kāds Lipmanis patais no visa putru. Kā zinam, ja vajag, pamatot var visu ko! Jautājums, kas ir svarīgāks: mūsu nacionālās valsts intereses, vai kaut kādas hokeja ambīcijas krievu izpildījumā.

  6. Kad Beļavskis iemācīsies runāt latviski?

Draugiem Facebook Twitter Google+