×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. oktobris, 2013
Drukāt

“Literārā akadēmija” aicina


Visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju, prozu vai dramaturģiju un vēlas pilnveidoties šajā virzienā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centra rīkotajā un LR Kultūras ministrijas atbalstītajā Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursā.

20 konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uz 66. Jauno un iesācēju autoru semināru, kurš notiks no 2014. gada 20. līdz 24. janvārim un kura laikā būs iespēja no pieredzējušiem dzejniekiem, prozaiķiem, dramaturgiem, literatūras teorētiķiem dzirdēt savu darbu vērtējumu, klausīties lekcijas, kā arī iepazīties citam ar citu. Pēc semināra autori varēs turpināt darbu valsts apmaksātās meistardarbnīcu grupās. Nodarbības norisināsies, sākot ar februāri, divreiz mēnesī, sestdienās visa gada garumā (ar pārtraukumu vasaras mēnešos) Rīgā, Latvijas Rakstnieku savienībā, Lāč-plēša ielā 48/50–12.

Iesniedzamo darbu apjoms: dzejā – dzejas kopa ar kopējo apjomu 200 līdz 300 rindas,

prozā, dramaturģijā – viens vai vairāki darbi ar kopējo apjomu 25 000 līdz 
50 000 zīmes.

Darbu kopas jāsaglabā vienā “Word” dokumentā un ar norādi “Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursam” jānosūta pa e-pastu: ronalds.briedis@inbox.lv. Sūtījumam jāpievieno ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, tālrunis).

Darbu iesniegšanas termiņš: 2013. gada 31. oktobris. Konkurss tiek izsludināts kultūrizglītības programmas “Literārā akadēmija” ietvaros.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+