×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. septembris, 2013
Drukāt

Literārā radošā potenciāla attīstīšanai sadalīs 29 965 latus

spalva1

Kultūras ministrijas rīkotajā konkursā pieciem projektiem nolemts sadalīt 29 965 latus literārā radošā potenciāla attīstīšanai un pilnveidei.

Finansējums piešķirts gan meistardarbnīcu ciklu, gan dažādu programmu īstenošanai, liecina ministrijas informācija.

Lielākais finansējums – 18 500 lati – konkursā piešķirti biedrībai “Latvijas Rakstnieku savienība” programmas “Literārā akadēmija” atbalstam, bet 5422 lati atvēlēti biedrībai “Darbnīcas” programmas “Atbalsts radošās apmācības procesa attīstīšanai un pilnveidei” īstenošanai.

Konkursā 2698 latu finansējumu saņēmis nodibinājums “Via Cultura” programmas “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” atbalstam, 2093 latus – Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrības “Intelekta parks” programmai “Austrumlatvijas literārā akadēmija”, bet 1252 latus saņēmusi biedrības “Savienojums” meistardarbnīcu cikls “Bērni ar stāstiem” atbalstam.

Konkursa mērķis bija atbalstīt nevalstisko organizāciju īstenotu daudzveidīgu pasākumu un aktivitāšu programmu Latvijas literāro talantu atklāšanai, attīstīšanai un pilnveidei, veicinot Latvijas oriģinālliteratūras izcilību, daudzveidību un latviešu valodas kvalitāti, kā arī konkurētspēju Latvijas un pasaules literatūras kontekstā. Konkursa mērķis bija arī nodrošināt radošo kontaktu veidošanu starp Latvijas un ārvalstu autoriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+