Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
24. marts, 2014
Drukāt

Līvānos pieķer narkotiku tirgoņus un atsavina prāvu daudzumu nelegālo vielu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Psihotropie augu maisījumi tā dēvētās "legālās narkotikas".

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki Līvānos šomēnes atsavinājuši lielu daudzumu narkotisko vielu, kā arī šaujamieročus un munīciju, liecina VP LRP informācija.

Par narkotisko vielu apriti Līvānos aizturētas divas personas – 1992. un 1964. gadā dzimuši vīrieši. Viņi aizturēti narkotiku realizācijas brīdī. Vīriešiem tiesa vēlāk noteica drošības līdzekli – apcietinājumu.

Sankcionētas kratīšanas laikā pie abām personām atrasts un atsavināts vērienīgs daudzums narkotisko vielu – 136 grami metamfetamīna, 50 grami augu valsts izcelsmes viela, iespējams, marihuāna. Tāpat kratīšanā atsavināta mazkalibra šautene ar optisko tēmēkli un klusinātāju, kā arī munīcija.

Kriminālprocesā turpinās izmeklēšana, un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Par šādu noziegumu Krimināllikumā paredzēta brīvības atņemšana līdz desmit gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet vajag arī sodīt ar lielām naudas summām! nevis tikai pabiedēt,parāt…viņi atrod citu vietu un turpina savu netīro indes darbu! nopelna pietiekami lielas naudas ja policija atņemot paziņo to vērtību naudas izteiksmē,tad sodi tukstošos nevis simtos,ir tikai nieks pirmajām reizēm. pēc tam bez vārda runas vajag likvidēt to midzeni kur pārdod un tirgotājus samest stingra režīma cietumā uz ilgiem gadiem un tai pat dienā! nu vai tiešām Saeima nevar pienemt tādu ārkārtas Likumu kas to atļauj un policija rīkotos! vai tiešām jāļauj tā acu priekšā dzīt izmisumā piederīgos kam bērni iznīkst indējoties?!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+