Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
20. novembris, 2014
Drukāt

“Livonijas balvu” šogad saņem ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece

Foto: LTRKFoto: LTRK

"Livonijas balva".

“Livonijas balvu” balvu par neatsveramu ieguldījumu Latvijas biznesa sekmēšanā Igaunijā šogad ieguvusi ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece SIA “Baltic Restaurants Latvia”, informē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

Balva pasniegta Latvijas un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizētajā Igaunijas – Latvijas uzņēmēju biznesa forumā. Labākie Latvijas biznesa sekmētāji ziemeļu kaimiņvalstī tiek sumināti otro gadu.

Uz balvu pretendēja 13 Latvijas uzņēmumi, kas veic komercdarbību Igaunijā. Pretendenti balvai varēja pieteikties paši, tos varēja izvirzīt Igaunijas un Latvijas pašvaldības, asociācijas vai uzņēmumi.

“Baltic Restaurants Latvia” valdes priekšsēdētājs Aigars Kaugars klāsta, ka uzņēmums popularizē Latvijas uzņēmējdarbību Igaunijā kopš 2011.gada, kad savu ēdināšanas uzņēmumu pārņēma no somu koncerna “Fazer Group”.

“Piedalāmies dažādos sabiedriskos pasākumos, sākot no tikšanām ar skolu direktoriem ēdināšanas jomā, tikšanām ar Igaunijas pārtikas un veterinārā dienesta vadību, dalību Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latvijā rīkotajos pasākumos Latvijas uzņēmējiem popularizējot sadarbības un biznesa iespējas Igaunijā, līdz projektiem, kuru ietvaros strādājam kopā ar Igaunijas uzņēmuma strādniekiem restorānos un ēdnīcās,” stāsta Kaugars.

2013.gadā Livonijas balva tika pasniegta toreizējam Latvijas vēstniekam Igaunijā Kārlim Eihenbaumam par ieguldījumu Latvijas uzņēmumu darbības veicināšanā kaimiņvalsts tirgū.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+