Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
20. novembris, 2014
Drukāt

“Livonijas balvu” šogad saņem ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece

Foto: LTRKFoto: LTRK

"Livonijas balva".

“Livonijas balvu” balvu par neatsveramu ieguldījumu Latvijas biznesa sekmēšanā Igaunijā šogad ieguvusi ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece SIA “Baltic Restaurants Latvia”, informē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

Balva pasniegta Latvijas un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizētajā Igaunijas – Latvijas uzņēmēju biznesa forumā. Labākie Latvijas biznesa sekmētāji ziemeļu kaimiņvalstī tiek sumināti otro gadu.

Uz balvu pretendēja 13 Latvijas uzņēmumi, kas veic komercdarbību Igaunijā. Pretendenti balvai varēja pieteikties paši, tos varēja izvirzīt Igaunijas un Latvijas pašvaldības, asociācijas vai uzņēmumi.

“Baltic Restaurants Latvia” valdes priekšsēdētājs Aigars Kaugars klāsta, ka uzņēmums popularizē Latvijas uzņēmējdarbību Igaunijā kopš 2011.gada, kad savu ēdināšanas uzņēmumu pārņēma no somu koncerna “Fazer Group”.

“Piedalāmies dažādos sabiedriskos pasākumos, sākot no tikšanām ar skolu direktoriem ēdināšanas jomā, tikšanām ar Igaunijas pārtikas un veterinārā dienesta vadību, dalību Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latvijā rīkotajos pasākumos Latvijas uzņēmējiem popularizējot sadarbības un biznesa iespējas Igaunijā, līdz projektiem, kuru ietvaros strādājam kopā ar Igaunijas uzņēmuma strādniekiem restorānos un ēdnīcās,” stāsta Kaugars.

2013.gadā Livonijas balva tika pasniegta toreizējam Latvijas vēstniekam Igaunijā Kārlim Eihenbaumam par ieguldījumu Latvijas uzņēmumu darbības veicināšanā kaimiņvalsts tirgū.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+