×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. novembris, 2014
Drukāt

“Livonijas balvu” šogad saņem ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece

Foto: LTRKFoto: LTRK

"Livonijas balva".

“Livonijas balvu” balvu par neatsveramu ieguldījumu Latvijas biznesa sekmēšanā Igaunijā šogad ieguvusi ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece SIA “Baltic Restaurants Latvia”, informē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

Balva pasniegta Latvijas un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizētajā Igaunijas – Latvijas uzņēmēju biznesa forumā. Labākie Latvijas biznesa sekmētāji ziemeļu kaimiņvalstī tiek sumināti otro gadu.

Uz balvu pretendēja 13 Latvijas uzņēmumi, kas veic komercdarbību Igaunijā. Pretendenti balvai varēja pieteikties paši, tos varēja izvirzīt Igaunijas un Latvijas pašvaldības, asociācijas vai uzņēmumi.

“Baltic Restaurants Latvia” valdes priekšsēdētājs Aigars Kaugars klāsta, ka uzņēmums popularizē Latvijas uzņēmējdarbību Igaunijā kopš 2011.gada, kad savu ēdināšanas uzņēmumu pārņēma no somu koncerna “Fazer Group”.

“Piedalāmies dažādos sabiedriskos pasākumos, sākot no tikšanām ar skolu direktoriem ēdināšanas jomā, tikšanām ar Igaunijas pārtikas un veterinārā dienesta vadību, dalību Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latvijā rīkotajos pasākumos Latvijas uzņēmējiem popularizējot sadarbības un biznesa iespējas Igaunijā, līdz projektiem, kuru ietvaros strādājam kopā ar Igaunijas uzņēmuma strādniekiem restorānos un ēdnīcās,” stāsta Kaugars.

2013.gadā Livonijas balva tika pasniegta toreizējam Latvijas vēstniekam Igaunijā Kārlim Eihenbaumam par ieguldījumu Latvijas uzņēmumu darbības veicināšanā kaimiņvalsts tirgū.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+