Mobilā versija
-1.9°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
20. novembris, 2014
Drukāt

“Livonijas balvu” šogad saņem ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece

Foto: LTRKFoto: LTRK

"Livonijas balva".

“Livonijas balvu” balvu par neatsveramu ieguldījumu Latvijas biznesa sekmēšanā Igaunijā šogad ieguvusi ēdnīcu tīkla “Daily” īpašniece SIA “Baltic Restaurants Latvia”, informē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

Balva pasniegta Latvijas un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizētajā Igaunijas – Latvijas uzņēmēju biznesa forumā. Labākie Latvijas biznesa sekmētāji ziemeļu kaimiņvalstī tiek sumināti otro gadu.

Uz balvu pretendēja 13 Latvijas uzņēmumi, kas veic komercdarbību Igaunijā. Pretendenti balvai varēja pieteikties paši, tos varēja izvirzīt Igaunijas un Latvijas pašvaldības, asociācijas vai uzņēmumi.

“Baltic Restaurants Latvia” valdes priekšsēdētājs Aigars Kaugars klāsta, ka uzņēmums popularizē Latvijas uzņēmējdarbību Igaunijā kopš 2011.gada, kad savu ēdināšanas uzņēmumu pārņēma no somu koncerna “Fazer Group”.

“Piedalāmies dažādos sabiedriskos pasākumos, sākot no tikšanām ar skolu direktoriem ēdināšanas jomā, tikšanām ar Igaunijas pārtikas un veterinārā dienesta vadību, dalību Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latvijā rīkotajos pasākumos Latvijas uzņēmējiem popularizējot sadarbības un biznesa iespējas Igaunijā, līdz projektiem, kuru ietvaros strādājam kopā ar Igaunijas uzņēmuma strādniekiem restorānos un ēdnīcās,” stāsta Kaugars.

2013.gadā Livonijas balva tika pasniegta toreizējam Latvijas vēstniekam Igaunijā Kārlim Eihenbaumam par ieguldījumu Latvijas uzņēmumu darbības veicināšanā kaimiņvalsts tirgū.

Pievienot komentāru

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+