Līvs kļūst par Baltijas čempionu 0

Baltijas čempionātā motokrosā MX1 klasē trīs posmu kopvērtējumā uzvarējis Dāvis Līvs.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

Pēdējā no trīs posmiem Petrašūņu trasē Pakruojā MX1 klasē Dāvis Līvs, startējot ar sāpošu pirms nedēļas savainotu plecu, pirmajā braucienā izcīnīja otro vietu, otrajā finišēja sestais, ar ko bija pietiekami uzvarai kopvērtējumā. Posmā uzvarēja mājinieks Armīns Jasikonis, otrais palika ukrainis Mikola Pašniskis, trešais Lauris Freibergs.

Mājiniekam Jasikonim izdevās uzvarēt arī MX2 klases sacīkstē, lai gan pirmajā braucienā triumfēja Latvijas izlases braucējs Roberts Justs. Viņam neizdevās otrais brauciens, tomēr sanāca trešā vieta posmā aiz Jasikoņa un igauņa Andre Parka, tāpat trešā vieta arī sezonas kopvērtējumā. Otrais trīs posmu summā cits Latvijas motobraucējs Kristers Drevinskis.

Kvadraciklu klasē Edgars Meņģelis izcīnīja cetureto vietu, šoreiz sev nezināmā trasē braucot piesadzīgāk kā citkārt un tie;ši tik ātri, lai sanāktu pirmā vieta sezonas kopvērtējumā. 65 kub.cm klasē ar uzvaru Pakruojas trasē par Baltijas čempoionu kļuva Kristiāns Freimanis, 50 kuib.cm klasē tāds pat panākums Kārlim Albertam Reišulim.

85 kub.cm klasē Pakruojas posmā otrais Rainers Žuks, veterāniem pirmais Leons Kozlovskis, ekipāžām ceturtie Modris Štelle un Artūrs Linters.