Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
16. februāris, 2016
Drukāt

Lizuma pagastā atrasts miris jaundzimušais

svece-664x664

Februāra sākumā policijā tika saņemta informācija par kādu sievieti, kura nogādāta ārstniecības iestādē – mediķiem radušās pamatotas aizdomas, ka viņai pirms kāda laika bijušas dzemdības mājas apstākļos. Reaģējot uz saņemto informāciju, policijā sākts kriminālproces, un izmeklēšanas laikā policija atrada jaundzimuša bērna līķi.

Pēc sākotnējās mirušā zīdaiņa apskates netika konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, lai gan precīzu nāves cēloni būs iespējams noteikt tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas. Pēc ekspertu slēdziena saņemšanas, policija lems par tālāko kriminālprocesa virzību. Šobrīd tiek turpināts darbs, lai noskaidrotu visus apstākļus un notikumu gaitu, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē.

Policijā kriminālprocess sākts aizdomās par nonāvēšanu. Nopratinātas vairākas personas, tostarp arī sieviete, kura bērnu dzemdējusi. Viņai šobrīd piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+