Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
16. februāris, 2016
Drukāt

Lizuma pagastā atrasts miris jaundzimušais

svece-664x664

Februāra sākumā policijā tika saņemta informācija par kādu sievieti, kura nogādāta ārstniecības iestādē – mediķiem radušās pamatotas aizdomas, ka viņai pirms kāda laika bijušas dzemdības mājas apstākļos. Reaģējot uz saņemto informāciju, policijā sākts kriminālproces, un izmeklēšanas laikā policija atrada jaundzimuša bērna līķi.

Pēc sākotnējās mirušā zīdaiņa apskates netika konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, lai gan precīzu nāves cēloni būs iespējams noteikt tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas. Pēc ekspertu slēdziena saņemšanas, policija lems par tālāko kriminālprocesa virzību. Šobrīd tiek turpināts darbs, lai noskaidrotu visus apstākļus un notikumu gaitu, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē.

Policijā kriminālprocess sākts aizdomās par nonāvēšanu. Nopratinātas vairākas personas, tostarp arī sieviete, kura bērnu dzemdējusi. Viņai šobrīd piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+