×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2014
Drukāt

LKS līderi vēlēšanās Rīgā būs Mitrofanovs, Cvetkova un Pliners (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Miroslavs Mitrofanovs (no kreisās) un Jakovs Pliners.

Latvijas Krievu savienības (LKS) Rīgas saraksta līderi rudenī gaidāmajās 12.Saeimas vēlēšanās būs partijas valdes līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs, Saeimas deputāte Irina Cvetkova, kura iepriekš bija “Saskaņas centra” biedre, kā arī otrs partijas līdzpriekšsēdētājs Jakovs Pliners, 12.jūlijā žurnālistus informēja LKS vadītāja Tatjana Ždanoka.

Tāpat Rīgas sarakstā iekļauti Vladimirs Buzajevs, Einārs Graudiņš, Jeļena Bačinskaja, Aleksandrs Kuzmins, Natālija Jelkina, Edvīns Puķe un Vladislavs Rafaļskis.

Latgales sarakstā ir Daugavpils domes deputāts Jurijs Zaicevs, kā arī Aleksandrs Livčaks, Irina Boļšakova, Aleksejs Vasiļjevs un Anatolijs Pušņakovs.

Zemgales saraksta līdere ir Ludmila Ušakova, tālāk seko Viktors Gušins, Valentīna Kudrjavceva, Nikolajs Starikovs un Maksims Galkins.

Vidzemes sarakstā ir Aleksandrs Filejs, kā arī Andrejs Tolmačevs, Ludmila Rodionova, Fjodors Krupenkins un Ivans Jengaševs.

Kurzemes saraksta galvgalī ir Elita Kosaka, tālāk seko Helena Gavriloviča, Ilona Titorenko, Kuldmila Polinova un Vladimirs Vlasovs.

Ždanoka informēja, ka LKS vēlēšanu sarakstā nav tikai partijas biedri, bet arī pārstāvji no vairākām sabiedriskajām organizācijām – Nepilsoņu kongresa, Latvijas krievu kopienas, Krievu biedrības Latvijā, kustības “Aizstāvēsim mūsu bērnus”, kustības “Forštate”, Denacionalizēto māju iedzīvotāju asociācijas un Baltijas vēsturisko un sociālpolitisko pētījumu centra “Projekts Eiropa”.

Jautāta par vēlēšanu rezultātu prognozi, Ždanoka norādīja, ka pagaidām par to nevēlas runāt, savukārt Mitrofanovs prognozēja, ka par LKS varētu nobalsot 12%-15% vēlētāju.

Savukārt uz jautājumu par vēlēšanu kampaņas norisi Mitrofanovs sacīja, ka tā būšot zibenīga.

“Kampaņa būs zibenīga, un tās centrā būs tieši kandidātu kontakti ar ļoti plašu iedzīvotāju loku. Uzrunāsim visus iedzīvotāju slāņus, kuri jūtas neuzklausīti un kuru intereses nav pārstāvētas līdzšinējos Saeimas sasaukumos,” sacīja politiķis.

LKS galvenie pamatprincipi priekšvēlēšanu kampaņā būs cīņa ar etnisko diskrimināciju, oficiālā valsts valodas statusa panākšana krievu valodai, izglītība krievu valodā visos līmeņos, tradicionālo ģimenes vērtību aizstāvēšana un nepilsoņu problēmu risināšana.

LKS tika izveidots uz agrākās partijas PCTVL bāzes. LKS nav pārstāvēta 11.Saeimā, bet guva pietiekamu vēlētāju atbalstu EP vēlēšanās, partijas līderei Ždanokai iegūstot deputāta vietu.

Centrālā vēlēšanu komisija partiju un politisko organizāciju apvienību sarakstus sāks pieņemt no nākamās nedēļas, 16.jūlija.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. … PCTVL , nespejot ar meliem par cilvektiesibu parkapumiem panakt autonomas valsts konstitucijas izmainu — BET STARPLAIKA PALIDZOT KRIEVIJAI PANAKT ABRENES UN CITU TAS TERITORIJU ANEKSIJU AR BALSIM PRET LATVIJAS REPUBLIKAS SATVERSMI UN PILSONU ZVERASTU – un nevarot pieradit neviena instance diskriminaciju pret bijusiem okupantiem, kolonistiem un neokolonistiem, ka ari vinu nelojaliem pecteciem, iesak jaunu uzbrukumu nacionalas valsts pastavibai un

  Tagad, iesakot LKS partiju, ar so vel viltigaku metodi, TRANSFORMEJOTIES PAR KADU TUR LATVIJAS KRIEVU PARSTAVES PARTIJU, ka ari izmantojot visados veidos naidigu arvalstu atbalstu, LKS TURPINASOT PCTVL PRETKONSTITUCIONALO UN NELIKUMIGO POLITISKU PASAKUMU PRET VALSTI UN TAS KONSTITUCIJU — LATVIJAS REPUBLIKAS SATVERSME UN TAS PREAMBULA NOTEIKTAJAM UN NACIONALAS VALSTS ATRIBUCIJAM UN PAMATLIKUMIEM !!!

  …ARI PIENEMOT SAVA POLITISKA PARTIJA BIEDRUS KAS NAK NO NEPILSONU SASTADITAM PARTIJAM NORADA UZ PRETVALSTISKU UN PRETKONSTITUCIONAL NOVIRZI SAI JAUNAI PARTIJAI !!!

  …KAM LATVIJAS DROSIBAS INSTITUCIJAS UN VALDIBAS ADMINISTRACIJA BUS JAATBILD PAR SIS PARTIJAS LEGITIMITATI UN REGISTRACIJU 12. VELESANAS !!!

 2. kāpēc tur odiozā Krivcova nav?

 3. Vai šie izskatās pēc krieviem?

 4. Krievvalodīgo propagandas “varoņi” rullē …

 5. Lugums visiem krieviem-kuriem nepatik Latvija-ir robeza un dzimtene Krievija.Ir apnicis klausities tos krievus nodevejus-kuri klanas kremla prieksa-un grib tik saeima.

 6. Laba ziņa .Krievvalodīgo elektorāts arī tiek šķelts.

 7. Šitie tipi labi iederētos kādā Mafijas grupējumā.

 8. Lai man drosibas dienesti piedod, bet man tadas aizdomas ka ta ir ziidu partija. (ceru ka neesmu sakurinajis starpnacionalu naidu!)

 9. Nu vot, visi latvijas separatisti kopa, vares dibinat daugavpils neatkarigo republiku! Brinos ka tur latviesu hiperkangari!

 10. Cīņai par Staļina – Putina lietu vienmēr gatavi!

 11. Kur LKS sarakstā profesionālais revolucionārs Lindermans un no Ukrainas izraidītais ,Latvijā laipni uzņemtais Latvijas pilsonis Aijo Beness.Ja paurī iedzen VKPB vēstures īsam kursam līdzīgu mācību ,tad štrunts par pārtikas ,elektrības un ūdens trūkumu ,galvenais ir cīņa pret ,, fašismu,,.

 12. Ždanoka pārāk daudz sacerējusies, ka Latvijas vēlētājs atbalstīs krievu radikāļus. Latvijas krievi nav tik dumji, lai sarežģītu sev dzīvi ar ekstrēmisma vai separātisma tieksmēm, kā tas notiek Ukrainā. Piemērs tam, Krimas pievienošana Krievijai, kas ir radījusi vienīgi jaunas problēmas tās iedzīvotājiem – pārtikas , ūdens, elektrības un citus deficītus, kā rezultatā lielā eiforija, škiet, tur ir pārgājusi.

 13. Pliners sevi pieskaitiijis krieviem??? Peec Partijas nosaukuma tak redzams, ka atbilstoshas nacionalitaates partija …

Draugiem Facebook Twitter Google+