×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. aprīlis, 2014
Drukāt

LLKC lauku uzņēmējus bez maksas konsultēs par ALTUM pieejamo atbalstu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpmāk topošie un esošie lauku reģionu uzņēmēji, kā arī jaunie lauksaimnieki, varēs izmantot Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) bezmaksas konsultācijas un apmācības finansējuma saņemšanai ALTUM īstenotajās valsts atbalsta programmās, informē LLKC pārstāve Iveta Tomsone.

Bezmaksas konsultācijas būs pieejamas uzņēmēju projektiem, kas tiek īstenoti visos Latvijas novados un pagastos, kā arī pilsētās ar iedzīvotāju skaitu līdz 5000.

Līgumu par sadarbības paplašināšanu valsts atbalsta programmu īstenošanā piektdien parakstīja ALTUM valdes priekšsēdētājs Rolands Paņko un LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis.

Sadarbība izveidota ar mērķi veicināt ekonomisko aktivitāti laukos un uzlabot lauku iedzīvotāju iespējas saņemt valsts atbalsta finansējumu.

LLKC speciālisti konsultēs par pieejamajiem valsts atbalsta veidiem, ALTUM piedāvātajām valsts atbalsta programmām un to nosacījumiem, kā arī palīdzēs gatavot pieteikumu, biznesa plānu un citus dokumentus valsts atbalstīta aizdevuma saņemšanai.

“Esmu gandarīts par noslēgto sadarbības līgumu ar ALTUM, kas ir nacionāla finanšu institūcija, un, mūsu skatījumā, taps par vienu no galvenajiem atbalsta punktiem mazā un vidējā biznesa attīstībai sadarbībā ar LLKC un Zemkopības ministriju. Šāda sadarbība ir nepieciešama, jo jau trešo gadu īstenojam Lauku ekonomikas veicināšanas programmu, kuras ietvaros esam palīdzējuši tapt un attīstīties vairāk kā 700 mazajiem uzņēmumiem visā Latvijā. Ciešāka sadarbība ar ALTUM uzlabos iespējas lauku cilvēkiem īstenot savas uzņēmējdarbības ieceres,” klāsta Cimermanis.

Bezmaksas LLKC konsultācijas paredzētas jaunajiem uzņēmumiem, tiem, kas vēlas sākt uzņēmējdarbību laukos, jaunajiem lauksaimniekiem vecumā līdz 40 gadiem, kas plāno sākt lauksaimniecisko ražošanu, kā arī uzņēmējiem, kas iepriekš nav saņēmuši Eiropas Savienības finansējumu investīcijām.

Bezmaksas konsultācijas un apmācības tiks sniegtas Zemkopības ministrijas finansētās aktivitajā Lauku teritorijas ekonomiskās veicināšanas programmā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+