Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
8. aprīlis, 2014
Drukāt

LLU “Putru dienās” gatavos garāko lavašu (1)

Foto: LLU arhīvsFoto: LLU arhīvs

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) otrdien un trešdien risinās ikgadējie “Putru dienu” svētki, kuru kulminācijā gaidāma jauna rekorda uzstādīšana – garākā lavaša pagatavošana, liecina informācija LLU mājaslapā.

Lavašu plānots gatavot trešdien Jelgavas pils Aulas foajē, kur 60 studenti no Pārtikas tehnoloģiju fakultātes (PTF) un Studentu pašpārvaldes (SP) biedri plāno uzstādīt rekordu, veidojot garāko lavašu trīs daļās – saldo, veģetāro un klasisko.

PTF SP vadītājs Edgars Kapteinis stāsta, ka minimālais paredzamais lavaša garums ir 100 metri, un ēdienu veidos no gatavām lavaša plāksnēm. Saldummīļi varēs baudīt saldo lavašu, kas tiks gatavots no šokolādes, banāniem, kivi un piparmētrām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rekur šī gada gājiena bilde – https://twitter.com/Jelgavas_pils/status/453514819379789824/photo/1, citādi pagaidām ieliktā ir no pagājušā gada! 😀

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+