Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2014
Drukāt

LLU “Putru dienās” gatavos garāko lavašu (1)

Foto: LLU arhīvsFoto: LLU arhīvs

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) otrdien un trešdien risinās ikgadējie “Putru dienu” svētki, kuru kulminācijā gaidāma jauna rekorda uzstādīšana – garākā lavaša pagatavošana, liecina informācija LLU mājaslapā.

Lavašu plānots gatavot trešdien Jelgavas pils Aulas foajē, kur 60 studenti no Pārtikas tehnoloģiju fakultātes (PTF) un Studentu pašpārvaldes (SP) biedri plāno uzstādīt rekordu, veidojot garāko lavašu trīs daļās – saldo, veģetāro un klasisko.

PTF SP vadītājs Edgars Kapteinis stāsta, ka minimālais paredzamais lavaša garums ir 100 metri, un ēdienu veidos no gatavām lavaša plāksnēm. Saldummīļi varēs baudīt saldo lavašu, kas tiks gatavots no šokolādes, banāniem, kivi un piparmētrām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rekur šī gada gājiena bilde – https://twitter.com/Jelgavas_pils/status/453514819379789824/photo/1, citādi pagaidām ieliktā ir no pagājušā gada! 😀

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+