Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
8. aprīlis, 2014
Drukāt

LLU “Putru dienās” gatavos garāko lavašu (1)

Foto: LLU arhīvsFoto: LLU arhīvs

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) otrdien un trešdien risinās ikgadējie “Putru dienu” svētki, kuru kulminācijā gaidāma jauna rekorda uzstādīšana – garākā lavaša pagatavošana, liecina informācija LLU mājaslapā.

Lavašu plānots gatavot trešdien Jelgavas pils Aulas foajē, kur 60 studenti no Pārtikas tehnoloģiju fakultātes (PTF) un Studentu pašpārvaldes (SP) biedri plāno uzstādīt rekordu, veidojot garāko lavašu trīs daļās – saldo, veģetāro un klasisko.

PTF SP vadītājs Edgars Kapteinis stāsta, ka minimālais paredzamais lavaša garums ir 100 metri, un ēdienu veidos no gatavām lavaša plāksnēm. Saldummīļi varēs baudīt saldo lavašu, kas tiks gatavots no šokolādes, banāniem, kivi un piparmētrām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rekur šī gada gājiena bilde – https://twitter.com/Jelgavas_pils/status/453514819379789824/photo/1, citādi pagaidām ieliktā ir no pagājušā gada! 😀

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+