×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
19. februāris, 2013
Drukāt

LM: Tiesībsargs ir parādā atvainošanos VSAC darbiniekiem

Foto - LETAFoto - LETA

Domāju, ka tiesībsargs valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) darbiniekiem ir parādā nelielu atvainošanos, šodien, komentējot tiesībsarga pārmetumus par situāciju VSAC, sacīja Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme.

Viņa uzskata, ka tiesībsarga ziņojums Saeimai ir vēlme iegūt popularitāti, graujot LM tēlu. Jaunzeme skaidroja, ka trīs dienu laikā, kuras tiesībsargs pavadīja kopā ar ārvalstu speciālistiem aprūpes centros, nebija iespējams izdarīt secinājumus par vairāk nekā 5000 aprūpes centru klientu.

Viņa sacīja, ka attiecībā uz pārmetumiem par ļaunprātīgu medikamentu lietošanu LM vērsīsies Veselības inspekcijā un lūgs izvērtēt katru konkrēto gadījumu. Ja tad tiks konstatēti tiesībsarga minētie pārkāpumi, “galvas ripos, cilvēkus atlaidīs un atņems sertifikātus ārstiem”, sacīja Jaunzeme.

Pēc Jaunzemes vārdiem, tiesībsargs ir liedzis LM piedalīties rītdienas diskusijā, kurā viņš plāno detalizēti informēt par konstatēto. LM vēlas piedalīties diskusijā un uzskata, ka liegums tajā piedalīties ministrijas pārstāvjiem parāda tiesībsarga nevēlēšanos sadarboties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+