Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. jūnijs, 2015
Drukāt

LMA absolvente saņēmusi prestižo “A’ Design Award”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par LMA izstrādāto maģistra darbu – iepakojuma dizainu A/S “Dzintars” kosmētikas līnijai “Restoring”, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) absolventei Martai Ginterei piešķirta bronzas godalga prestižajā konkursā “A’ Design Award”, LA.lv uzzināja LMA

2014. gadā, absolvējot LMA maģistrantūru, Marta Gintere prezentēja iepakojuma dizainu A/S “Dzintars”, kas tika radīts jaunās dizaineres un uzņēmuma sadarbības rezultātā; darba vadītājs – Jānis Andris Osis. Veiksmīgajā iepakojuma dizainā apspēlēta kosmētikas sastāvdaļas – Tējas sēnes ekstrakta, mikropasaules vizuālā izteiksme, izveidojot vispārinātu, abstraktu grafisko kompozīciju.

Marta Gintere, uzsverot iepakojuma kā komunikācijas medija funkcijas, dizainu veidojusi tā, lai tā lietojums patērētāju pārsteigtu un būtu daļa no stāsta par kosmētikas līnijā izmantotajām dabīgajām izejvielām.

Prestižais apbalvojums “A’ Design Award” tiek piešķirts izcilākā dizaina autoriem, un balvas pretendentiem jāsacenšas īpaši sīvā konkurencē. Visus pieteikumus vērtē anonīma žūrija un ievērojami akadēmiķi, dizaina nozares speciālisti un mediju pārstāvji.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (9)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (11)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+