Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
5. jūnijs, 2015
Drukāt

LMA absolvente saņēmusi prestižo “A’ Design Award”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par LMA izstrādāto maģistra darbu – iepakojuma dizainu A/S “Dzintars” kosmētikas līnijai “Restoring”, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) absolventei Martai Ginterei piešķirta bronzas godalga prestižajā konkursā “A’ Design Award”, LA.lv uzzināja LMA

2014. gadā, absolvējot LMA maģistrantūru, Marta Gintere prezentēja iepakojuma dizainu A/S “Dzintars”, kas tika radīts jaunās dizaineres un uzņēmuma sadarbības rezultātā; darba vadītājs – Jānis Andris Osis. Veiksmīgajā iepakojuma dizainā apspēlēta kosmētikas sastāvdaļas – Tējas sēnes ekstrakta, mikropasaules vizuālā izteiksme, izveidojot vispārinātu, abstraktu grafisko kompozīciju.

Marta Gintere, uzsverot iepakojuma kā komunikācijas medija funkcijas, dizainu veidojusi tā, lai tā lietojums patērētāju pārsteigtu un būtu daļa no stāsta par kosmētikas līnijā izmantotajām dabīgajām izejvielām.

Prestižais apbalvojums “A’ Design Award” tiek piešķirts izcilākā dizaina autoriem, un balvas pretendentiem jāsacenšas īpaši sīvā konkurencē. Visus pieteikumus vērtē anonīma žūrija un ievērojami akadēmiķi, dizaina nozares speciālisti un mediju pārstāvji.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+