Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
5. jūnijs, 2015
Drukāt

LMA absolvente saņēmusi prestižo “A’ Design Award”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par LMA izstrādāto maģistra darbu – iepakojuma dizainu A/S “Dzintars” kosmētikas līnijai “Restoring”, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) absolventei Martai Ginterei piešķirta bronzas godalga prestižajā konkursā “A’ Design Award”, LA.lv uzzināja LMA

2014. gadā, absolvējot LMA maģistrantūru, Marta Gintere prezentēja iepakojuma dizainu A/S “Dzintars”, kas tika radīts jaunās dizaineres un uzņēmuma sadarbības rezultātā; darba vadītājs – Jānis Andris Osis. Veiksmīgajā iepakojuma dizainā apspēlēta kosmētikas sastāvdaļas – Tējas sēnes ekstrakta, mikropasaules vizuālā izteiksme, izveidojot vispārinātu, abstraktu grafisko kompozīciju.

Marta Gintere, uzsverot iepakojuma kā komunikācijas medija funkcijas, dizainu veidojusi tā, lai tā lietojums patērētāju pārsteigtu un būtu daļa no stāsta par kosmētikas līnijā izmantotajām dabīgajām izejvielām.

Prestižais apbalvojums “A’ Design Award” tiek piešķirts izcilākā dizaina autoriem, un balvas pretendentiem jāsacenšas īpaši sīvā konkurencē. Visus pieteikumus vērtē anonīma žūrija un ievērojami akadēmiķi, dizaina nozares speciālisti un mediju pārstāvji.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+