×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2013
Drukāt

LMT paziņo jauno “iPhone” cenas (1)

Foto: AFP/LETAFoto: AFP/LETA

Latvijā vienīgais oficiālais “Apple” produkcijas dīleris mobilo sakaru operators “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) ir publicējis jauno “iPhone” viedtālruņu cenas, “Nozare.lv” informēja LMT pārstāve Elīna Lidere.

Jaudīgākais no “iPhone” piedāvājuma – “5S” – ir iegādājams nomaksā uz 24 mēnešiem par 26 latiem mēnesī, ja izvēlēta 16 gigabaitu (GB) versija, 28 latiem mēnesī par ekspertu rekomendēto 32 GB versiju un 30 latiem mēnesī, ja izvēlēts pats ietilpīgākais 64 GB modelis. Krāsainais “iPhone 5C” pieejams 16 GB versijā par 20 latiem mēnesī. Visas nosauktās cenas ir spēkā, telefonus iegādājoties pakalpojumā “Mans komplekts”, kas nozīmē to, ka klāt mēneša maksai jāpieskaita vēl samaksu par kādu no izvēlētajiem sakaru plāniem.

Izvēloties sakaru plānu “Pirmais”, kas sevī iekļauj bezmaksas sarunas un īsziņas uz visiem Latvijas mobilo un fiksēto sakaru tīkliem, 16 GB “iPhone 5S” ir iegādājams par 33 latiem mēnesī un “5C” par 25 latiem. Tā kā tarifu plāns pirmais sevī iekļauj mobilā interneta izmantošanu tikai 50 megabaitu (MB) apjomā, tad visdrīzāk, ka papildu izmaksas būs vēl no mobilā interneta datu plāna. Ja viedtālruni domāts lietot aktīvi ārpus bezvadu tīkla noseguma zonas, tad 2 GB internets papildus maksās 6,38 latus mēnesī.

Kā jau ziņots, no 25.oktobra Latvijā un vairāk nekā 20 citās pasaules valstīs sāksies ASV tehnoloģiju koncerna “Apple” jauno viedtālruņu “iPhone” tirdzniecība. Neskatoties uz to, ka oficiāli pie jaunajiem telefoniem interesenti varēs tikt tikai šodien, jau kopš 3.septembra viedtālruņus varēja iegādāties datortehnikas veikalā “Capital” un pie mobilo sakaru operatora “Tele2”.

Pašlaik “Capital” mājaslapā redzams, ka “iPhone 5S” 16 GB versija maksā 699 latus, 32 GB versija 749 latus un 64 GB versija 869 latus. Lētākais “iPhone 5C” modelis maksā 589 latus. Šis piedāvājums ļauj pircējam savā īpašumā iegūt līgumam nepiesaistītu mobilo tālruni. Visus minētos modeļus ir iespējams iegādāties arī uz nomaksu, tomēr tad cenas ir ievērojami augstākas, piemēram, par 16GB “5S” ir 2 gadus jāmaksā 39,69 lati mēnesī. LMT par šādu summu būtu iespējams iegādāties minēto tālruni un arī kādu no tarifu plāniem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+