×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

“LMT Summer Sound” galvenās skatuves karstāko ballīti iegriezīs Nico & Vinz

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LMT Summer Sound” festivāla mākslinieku sarakstu papildina duets Nico & Vinz. Viņu lipīgā, vasarīgi vieglā popdziesma “Am I Wrong” pagājušajā gadā satricināja teju visas pasaules malas, kļūstot par ballīšu galveno hitu, savukārt šovasar izskanēs uz “LMT Summer Sound” festivāla galvenās skatuves.

Ritmiska mūzika ar uzkurinošu afrobītu un melodijām, kas tā vien aicina laisties dejā – Nico & Vinz garantē šīs vasaras karstāko ballīti, kurai īpašu noskaņu radīs košie afrikāņu tribal mūzikas elementi, regeja liriskās noskaņas un ar hip-hop kombinētie dzirkstošie ģitāru rifi. Lai arī duets radies un joprojām uzturas Norvēģijā, augstvērtīgajā deju mūzikā lieliski var sajust abu mūziķu senču saknes, kas stiepjas karstajā Ganā un Kotdivuārā.

“LMT Summer Sound” festivāla mākslinieku sarakstu papildina arī pašmāju leģendārās grupas “Bet Bet” un “Aurora”, Liepājas roka leģenda Fēlikss Ķiģelis, dinamiskie “Laika Suns”, ambienti etniskā roka pārstāvji “Elektro Folk Orchestra”, turbo-folk-ska apvienība “Oranžās Brīvdienas”, Liepājas roka jaunā paaudze “Willow Farm”, smagā roka veterāni “Exit”, leģendārā ģitārista Armanda Alkšņa progresīvā roka grupa “Armandsound” un sapņaini skanošie igauņi “I Wear* Experiment”.

Festivāls “LMT Summer Sound” norisināsies 10. – 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies “Apocalyptica”, “Mumiy Troll”, “Musiqq”, “Piendvedēja Piedzīvojumi”, “Astro’n’out” un DJ Rudd, un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar “RedBull Thre3style” apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+