×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2014
Drukāt

“LMT Summer Sound” ielūdz uz grandiozu pludmales ballīti


ReklāmfotoReklāmfoto

Jau ceturto gadu Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā notiks grandiozais pludmales festivāls “LMT Summer Sound”. Pirmo reizi festivāla vēsturē baudīt pazīstamu mākslinieku – “Pet Shop Boys”, Dona, Gacho un daudzu citu – sniegumu apmeklētāji aicināti, tērpti īpašā festivāla “dress code” – jūrnieku stilā.

Šogad festivāla apmeklētājus sagaidīs ne tikai vairākas skatuves un šobrīd aktuāli mākslinieki, bet arī paplašināta telšu pilsētiņa, jaunas aktivitāšu zonas un uzlabots teritorijas plānojums.

Uz festivāla skatuves kā galvenie ārzemju viesi kāps Latvijā jau koncertējušais popmūzikas duets “Pet Shop Boys”. Viņu izpildījumā solīts ievērojamākais koncertšovs, kāds jebkad Liepājā piedzīvots. Britu mūziķi uz Liepāju vedīšot vairākus kravas auto ar savu tehniku, lai nodrošinātu šovam nepieciešamo aprīkojumu – skatītāju gaida lielizmēra videoprojekcijas, lāzeri un krāšņs gaismu šovs. “Pet Shop Boys” priecēs ar grupas klasiskajiem grāvējiem “West End Girl”, “Always On My Mind”, “Domino Dancing” un citiem, kā arī izpildīs dueta jaunākos skaņdarbus.

Viena no festivāla zvaigznēm būs arī šā brīža aktuālākais britu producents, dziesmu autors, DJ un mūziķis Naughty Boy jeb Šahids Kāns, kurš koncertā uzstāsies kopā ar savu dzīvo grupu. Mūziķis pasaules mūzikas skatuves uzmanību pievērsa ar lipīgo dziesmu “La La La”.

Festivāla organizatori prognozē, ka lielāko festivāla pārsteigumu sagādās amerikāņu multimākslinieks ar sievietes vārdu Mikija Blanko. Pirms trīs gadiem mūziķis izveidoja industriālā roka projektu, bet vēlāk pārgāja uz repu, un 2012. gadā izdeva pirmo EP “Mykki Blanco & the Mutant Angels”. Tuvākajā laikā ir sagaidāms pirmais debijas albums “Micheal”. Vairāki mūzikas apskatnieki atzinuši, ka Blanko mūzikā nav nekādu robežu, un tā neatstāj vienaldzīgu.

Šā gada “LMT Summer Sound” pašmāju mūziķu “hedlaineris” ir pašlaik veiksmīgākais latviešu popmūzikas dziedātājs Dons jeb Artūrs Šingirejs. Pēc sešiem izpārdotiem solokoncertiem koncertzālē “Palladium” Dons Liepājai sola sagatavot īpašu koncertprogrammu.

Par Latvijas progresīvā deju hiphopa pārstāvja Gacho spēju iekarsēt festivāla daudzgalvaino publiku neviens vairs nav jāpārliecina. Pirms diviem gadiem viņa uzstāšanās bija festivāla centrālais notikums, un šogad Gacho sola atgriezties tikpat skaļi un ar vēl iespaidīgāku šovu. Tik tikko Gacho klajā nācis jauns albums un to pirmo reizi pilnībā varēšot dzirdēt tieši festivālā.

Daudzas meiteņu sirdis savukārt aizkustinās, iespējams, gaidītākā uzstāšanās – uzlēcošās Latvijas mūzikas zvaigznes “Carnival Youth”, kurās dalībnieki Emīls un Edgars Kauperi, Roberts Vanags un Aleksis Luriņš jau paguvuši izdod debijas albumu, koncertēt Anglijā festivālā “The Great Escape” un lielākajā Austrumeiropas festivālā “Opener” Polijā.

“LMT Summer Sound” uzstāsies arī vizuāli intriģējošais dziedātājas Agneses Rakovskas projekts “Triānas parks”, Krievijas savdabīgā mūziķu apvienība no Jekaterinburgas “Sansara”, kā arī pašmāju “Pyro Trees” un “Willow Farm”, tāpat priecēs Latvijas roka klasiķis Ivo Fomins, reperis Pikaso, grupas “Laika suns”, “The Velvet Supernova”, “Rīgas modes” un daudzi citi.

Līdztekus koncertiem garlaikoties festivālā nebūs laika. Organizatori parūpējušies, lai uz katra soļa festivāla apmeklētājiem būtu visdažādākās aktivitāšu, izklaides un atpūtas iespējas. Ikviens varēs izdzirdēt savu iecienītāko dziesmu Toma Grēviņa vadītajā “LMT ballītē”, šajā teritorijā ikviens varēs arī uzlādēt savu viedierīci. Uzlādēt noskaņojumu īpašajā “LMT garastāvokļa uzlādes stacijā”. Ballēties varēs arī uz “Beershake Reggae Stage” deju grīdas Latvijā pazīstamu dīdžeju pavadībā kopā ar “go-go” dejotājām. Savukārt Jūras parka teritorijā būs īpašs “Mobilly Lounge” ar dažādām spēlēm. Festivāla laikā ikviens ir aicināts apstāties “Cēsu alus Pašiņu pieturā”, izlidot katapultas lidojumā, uzspēlēt burbuļfutbolu vai iegriezties sīklietu tirdziņā. Savukārt BMX frīstaila biedrība “Rave Team” aicina uz galvu reibinošu triku parādi.

Varbūt noder


Biļetes – “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv.

Divu dienu biļete EUR 28.

Vienas dienas biļete EUR 23.

Telšu pilsētiņas biļete EUR 7.

Kombinētā divu dienu biļete + telšu pilsētiņa EUR 35.

VIP biļete EUR 70

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+