×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. jūnijs, 2014
Drukāt

“LMT Summer Sound” papildina programmu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LMT Summer Sound” festivāls turpina papildināt festivāla programmu ar ievērojamiem Latvijas un ārzemju mūziķiem. Festivālā uzstāsies vienmēr intriģējošie “Triānas Parks”, Krievijas savdabīgā mūziķu apvienība no Jekaterinburgas “Sansara”, kā arī pašmāju “Pyro Trees” un “Willow Farm”. “LMT Summer Sound” Liepājas pludmalē norisināsies 11. un 12. jūlijā.

“Triānas parks” atpazīstams jau pēc grupas solistes Agneses Rakovskas ekstravagantajiem tērpiem uzstāšanās laikā, taču muzikālais priekšnesums arī ir gana iespaidīgs un spēcīgs. Grupas muzikālais stils ir eklektisks roks, bet katra uzstāšanās ir jauns pārsteigums. “Triānas parks” sajūsminājis klausītājus visdažādākajos pasākumos un festivālos gan Latvijā, gan ārzemēs, un debija “LMT Summer Sound” solās būt neaizmirstama.

Alternatīvās mūzikas faniem Jekaterinburgas mūziķu apvienības “Sansara” uzstāšanās “LMT Summer Sound” būs atkaltikšanās ar grupu pēc tās viesošanās Rīgā pirms trim gadiem. Grupa dibināta deviņdesmitajos gados un laika gaitā tā vairākkārtīgi mainījusi mūzikas stilu un virzienus. Tādējādi “Sansara” ne reiz vien Krievijā nodēvēti par krievu oriģinālās mūsdienu mūzikas pirmrindniekiem. Mūziķus vieno cieša muzikālā sadarbība ar “Mumiy Troll” un citām ievērojamām Krievijas grupām, bet tās skanējumā dzirdams gan elektropops, gan indie un post-punk skaņas.

No grupas “Pyro Trees” gaidāmā debijas albuma šobrīd zināmi jau vairāki singli, kuri apliecina grupas psihodēliskā indie roka skanējumu. Šī gada pavasaris grupai bijis nozīmīgs ar koncertturneju visās trijās Baltijas valstīs kopīgi ar grupām no Lietuvas un Igaunijas, bet vasarā “Pyro Trees” vēlreiz priecēs Latvijas klausītājus ar uzstāšanos “LMT Summer Sound”.

Grupa “Willow Farm” ir viena no Latvijas ievērojamākām deviņdesmito gadu sākumā dibinātajām grupām no Liepājas. Tieši šogad grupa svin savu 20 gadu jubileju, un tās krājumā ir gan tādi zināmi hiti kā “Roku rokā”, gan arī kompozīcijas no rudenī gaidāmā jaunā albuma.

“LMT Summer Sound” norisināsies jūlija otrajā nedēļas nogalē, kuras laikā uz vairākām skatuvēm uzstāsies tādi ievērojami ārzemju mūziķi kā “Pet Shop Boys”, “Naughty Boys”, kā arī pašmāju Dons, Gacho un lietuviešu “Golden Parazyth”. Festivālā sagaidāms ne tikai aktuālāko pašmāju un ārzemju grupu uzstāšanās, bet arī kvalitatīva deju mūzika projekta Red Bull Thre3style dīdžeju izpildījumā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+