Ekonomika
Tehnoloģijas

“LMT viedtelevīzija” nominēta prestižākai mobilo sakaru nozares balvai0


“LMT” viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos Ingmārs Pūķis iepazīstina ar topošās viedtelevīzijas “LMT Mājas televīzija” piedāvājumu.
“LMT” viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos Ingmārs Pūķis iepazīstina ar topošās viedtelevīzijas “LMT Mājas televīzija” piedāvājumu.
Foto: LETA

“LMT viedtelevīzija” nominēta starptautiskajai nozares balvai “Global Mobile Awards 2019” (“GLOMO Awards”) līdzās nozares milžiem kā “Deutsche Telecom”, “Verizon” un “Ericsson”, paziņojusi starptautiskā telekomunikāciju nozares asociācija GSMA.

LMT Mājas viedtelevīzija saņēmusi nomināciju divās kategorijās: “Labākā mobilo tehnoloģiju inovācija” (“Best Mobile Technology Breakthrough) un “Eiropas 5G celmlauzis” (“European 5G Pioneer”).

“GLOMO ir pasaules mēroga iespēja atzīmēt visiedvesmojošākos un inovatīvākos risinājumus mūsu nozarē, izceļot tos uzņēmumus un personības, kas ir celmlauži it visā – no 5G līdz jaunām biznesa iespējām un inteliģentai savienojamībai,” norādīja GSMA vadītājs Džons Hofmans.

“Balvas piesaista ļoti daudz augstas kvalitātes pieteikumu, tāpēc saņemt nomināciju ir liels panākums,” paziņojumā uzsvēra Džons Hofmans.

LMT prezidents Juris Binde norāda, ka viedtelevīzija, kas darbojas mobilajā platformā, ir viens no LMT visizaicinošākajiem projektiem, kuru pilnībā attīstījām atbilstoši LMT jaunajai inovāciju stratēģijai.

Turklāt tas ir viens no pirmajiem šāda veida risinājumiem Eiropā.

“Prognozēju, ka līdz ar 5G tīkla attīstību pieprasījums pēc viedtelevīzijas arvien pieaugs. Jau šobrīd katrs ceturtais LMT Internets mājai pakalpojuma lietotājs izmanto arī LMT viedtelevīziju. Priecājos, ka mūsu paveikto novērtē arī starptautiskā līmenī,” uzsver J. Binde.

Kategorijā “Eiropas 5G celmlauzis” līdz ar LMT nominēti tādi telekomunikāciju inovāciju flagmaņi kā “Deutsche Telekom”, “Ericsson”, “Telia Company” un “Vodafone”.

Savukārt kategorijā “Labākā mobilo tehnoloģiju inovācija” līdz ar LMT nominēti “Huawei”, “KT”, “Elisa Corporation”, “Verizon Wireless & Accenture”.

Uzvarētāji tiks paziņoti īpašā ceremonijā 26. februārī “Mobile World Congress” laikā Barselonā.

“GLOMO Awards” ir prestižākā balva mobilo sakaru nozarē, ko pasniedz pasaulē vadošā mobilo sakaru nozares asociācija – GSMA. Kā atzinība par izcilību mobilo sakaru tehnoloģijās tā tiek pasniegta katru gadu kopš 1996. gada.

Saistītie raksti

Līdz šim to saņēmuši arī dažādi starptautiski labi atpazīstami zīmoli kā “Apple”, “Microsoft”, “Netflix”, “Nokia”, “Huawei”, “Samsung”, “Amazone” un citi.

LMT ir mobilo sakaru operators, kas nodrošina telekomunikāciju pakalpojumus – balss sakarus, ātrgaitas mobilo internetu bez apjoma ierobežojumiem, kā arī mobilo televīziju “LMT Straume” un “LMT Mājas viedtelevīziju”.

LA.lv