×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2018
Drukāt

LNB darbiniecei kabinetā uzkrīt virsū piekaramo griestu plāksne (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) darbiniecei otrdien birojā uzkritusi piekaramo griestu plāksne, taču citās telpās griestu konstrukcijas defekti līdz šim nav konstatēti, pastāstīja LNB sabiedrisko attiecību vadītājs Augusts Zilberts.

Viņš skaidroja, ka otrdien ap plkst.13.40 vienai no LNB darbiniecēm ceturtā stāva birojā uzkrita viena piekaramo griestu plāksne. Bibliotēkas inženieri pieļauj, ka negadījums saistīts ar piekaramo griestu, iespējams, neprecīzo uzstādīšanu ēkas būvniecības laikā. Atgadījuma dēļ LNB izveidota inženieru darba grupa, kas pašlaik vizuāli novēro bibliotēkas telpu griestus, bet līdz šim citi saistītie defekti nav konstatēti.

Tāpat trešdienas rītā bibliotēkā ieradās Valsts policijas (VP) pārstāvji, lai skaidrotu notikuma apstākļus. Vēlāk paredzēta arī VP inspektora ierašanās.

LNB pārstāvis uzsvēra, ka visi notikušā iemesli un apstākļi būs pilnībā skaidri tad, kad inženieru darba grupa un VP pārstāvji sniegs savus secinājumus.

Zilberts arī sacīja, ka visiem LNB darbiniekiem ir veselības apdrošināšanas polises. Lai gan cietušajai darbiniecei nozīmētas ārsta pārbaudes, līdz bibliotēkas vadībai nav nonākusi informācija, ka viņa būtu guvusi kādus smagus miesas bojājumus.

Taujāts par konstatētās piekaramo griestu konstrukcijas nepilnību, Zilberts norādīja, ka LNB rīcībā ir rezerves materiāli, ar kuriem nepieciešamās detaļas mainīs vai remontēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Saeimas Treknie – no ādas līda. la no Jutas saglābtu – visās jomās savairojušos Mr20% … Loskutovs/Vilnītis/Purpurčenkins vai kā tur …. Tāpēc būves top liesākiem līdzekļiem sasastutētas uz bui dui … Maxima cements šķaidīts par 20% vairāk ar smilti un re, aprok labticībā paļāvīgos – a “dokumenta porjatka” – nu – gandrīz.

  2. Darbiniece joprojām Traumās

  3. Tas ir fakts un kādam par to jāatbild, nevis gudri spriedelēt

  4. Ir fakts un par to ir jāatbild, nevis jafilozofē

  5. Jācer, ka darbiniece iesūdzēs savu darba devēju tiesā. KM jau sen to ir pelnījusi.

  6. Nav ko gulēt darba laikā

Draugiem Facebook Twitter Google+