Mobilā versija
+19.2°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
30. janvāris, 2014
Drukāt

LNB Jēkaba ielas lasītavas vaļā vēl divas nedēļas

Foto: LETAFoto: LETA

Vēl tikai divas nedēļas iespējams izmantot Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītavas Jēkaba ielā 6/8, kur glabājas kartogrāfiskie materiāli, retās grāmatas un rokraksti, periodiskie izdevumi un Letonikas kolekcijas, liecina informācija bibliotēkas mājas lapā.

Sākotnēji bija domāts, ka Jēkaba ielas 6/8 ēku apmeklētājiem slēgs jau janvāra pirmajās dienās, taču dažādu iemeslu dēļ tās pieejamība lasītājiem pagarināta līdz 15. februārim (ieskaitot). Pēc tam krājums tiks sagatavots un pārvests uz LNB jauno ēku. Tā kā krājuma pārvešana atkarīga no iepirkumu procedūrām un citiem objektīviem apstākļiem, precīzus datumus par krājuma atvēršanu lasītājiem jaunajā ēkā šobrīd precīzi nav iespējams nosaukt.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+