Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
18. marts, 2016
Drukāt

LNB notiks zīmējumu izrāde bērniem “7 pasakas par Ņukucīti”

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

20. martā, starptautiskajā bērnu un jauniešu teātra dienā, Zīmējumu Teātris un Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina jaunākos skatītājus iepazīties ar Vara Klausītāja režisēto izrādi “7 pasakas par Ņukucīti”, kas tapusi, iedvesmojoties no Aivara Neibarta pasakām, LA.lv uzzināja bibliotēkā.

Izrāde tiek zīmēta uz vertikālām papīra loksnēm, kas saliktas septiņās kārtās. Katra iepriekšējā pasakaar kādu papīra loksni ievijas nākamajā pasakā. Papīrs tiek apzīmēts, locīts, plēsts un ņurcīts, tas pamazām piepilda visu skatuvi.

Izrādē zīmēšanai ir vadošā loma. Gleznotāju Andu Lāci papildina laikmetīgās dejas fragmenti, Agneses Bordjukovas solo un teicējs Varis Klausītājs, kurš pauž notikumus par Ņukucīti. īpašais izrādes viesis – koklētāja Laima Jansone.

Izrāde Latvijas Nacionālās bibliotēkas 122. telpā 20. martā plkst. 14. Izrādes ilgums: 45 minūtes. Biļešu cena iepriekšpārdošanā gan bērniem, gan pieaugušajiem 5 eiro, pasākuma dienā pie ieejas gan bērniem gan pieaugušajiem – 7 eiro.

Pievienot komentāru

Noskaties! Unikāli aizkadri no filmas "Nameja gredzens" tapšanas (1)Ar lielās zemgaļu un krustnešu kaujas ainām noslēgusies latviešu leģendas “Nameja gredzens” filmēšana. Mobilā televīzija, lietotne LMT Straume piedāvā ieskatīties filmas uzņemšanas aizkulisēs un kuriozos unikālā videostāstā "Filmas "Nameja gredzens" aizkadrā".
Draugiem Facebook Twitter Google+