Mobilā versija
+1.6°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
20. aprīlis, 2017
Drukāt

LNB saņēmusi Amerikas Arhitektu institūta balvu

Foto: LETAFoto: LETA

Amerikas Arhitektu institūts (AIA – American Institute of Architects) un Amerikas bibliotēku asociācija (ALA – American Library Association) paziņojusi šī gada pasaules iespaidīgāko bibliotēku ēku dizaina uzvarētājus, un starp laureātiem atrodama arī arhitekta Gunāra Birkerta projektētā Latvijas Nacionālā bibliotēka, vēsta portāls Latviesi.com.

Bibliotēkas tika vērtētas pēc to iekārtojuma, multifunkcionalitātes un vizuālā dizaina. Apbalvojuma mērķis ir vērst uzmanību uz bibliotēku mainīgo lomu sabiedrībā, kā arī to nozīmi mūsdienu kopienu darba vidē. Projektu atrašanās vietai nebija nozīmes, tomēr konkursā drīkstēja piedalīties tikai ASV licencēti arhitekti.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+