Kultūra
Mūzika

LNB varēs noskatīties sirsnīgo koncertuzvedumu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”0

Publicitātes foto

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 10. aprīlī būs unikāla iespēja redzēt un dzirdēt Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) koncertuzvedumu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”, LA.lv uzzināja LMMDV.

Koncertuzvedums ļaus izbaudīt bērnības elpu gan lieliem, gan maziem. Tēlaina mūzika ar animētiem video projekciju fragmentiem ikvienam ļaus iejusties latviešu multfilmu tēlos.

Uzvedumā varēs vērot un klausīties visiem iemīļotas Renāra Kaupera, Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Jura Kulakova un Valta Pūces dziesmas no latviešu animācijas filmām “Joka pēc alfabēts”, “Kabata”, “Laimes lācis”, “Ness un Nesija”, “Zaķīšu pirtiņa”, “Sēd uz sliekšņa pasaciņa” un citām multiplikāciju filmām.

Koncertuzveduma “Sēd uz sliekšņa pasaciņa” solisti būs Latvijā pazīstamā dziedošā aktrise Zane Dombrovska un dziedātājs Andris Ērglis. Koncertā piedalīsies 8. Pasaules koru olimpiādes čempions un Grand Prix ieguvējs daudzos starptautiskajos konkursos – Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas meiteņu koris un diriģents Andris Kontauts, kā arī ritma grupa pianista Normunda Kalniņa vadībā.

Koncertuzvedums pirmizrādi piedzīvoja Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un guva nedalītu mazo un lielo skatītāju atzinību.

Koncertuzvedums 10. aprīlī sāksies plkst. 18, biļetes uz to jau var iegādāties.

LA.lv