×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

LNKC direktora vietnieka amatam kultūrizglītības jautājumos 26 pretendenti

Ekrānšāviņš no LNKC mājas lapasEkrānšāviņš no LNKC mājas lapas

Konkursā uz Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) direktora vietnieka amatu kultūrizglītības jautājumos saņemti 26 pieteikumi, aģentūru LETA informēja LNKC pārstāve Inga Bika.

Bika pastāstīja, ka jau šonedēļ sāksies otrās kārtas testi un intervijas. Ja konkursā būs vienādi stipri pretendenti, paredzēts rīkot arī trešo kārtu, tāpēc arī grūti noteikt, cik ilgā laikā tiks noskaidrots konkursa uzvarētājs.

Jau ziņots, ka līdz 22. janvārim notika atklāts konkurss uz LNKC direktora vietnieka kultūrizglītības jautājumos amatu. Direktora vietnieks tiek meklēts uz nenoteiktu laiku.

Kandidātam jābūt zināšanām par kultūras un radošās industrijas izglītības politiku un izglītības vadību, kā arī par izglītības un kultūrizglītības sistēmu Latvijā. Pretendentam jābūt kompetentam arī izglītības iestādes vadības jautājumos. Tiek prasīta arī praktiskā pieredze iekšējo un ārējo normatīvo aktu izstrādē, labas prasmes darbā ar datoru, kā arī vismaz divu svešvalodu prasmes.

Konkursa pretendentam jābūt izcilām komunikācijas un sadarbības prasmēm, analītiskai domāšanai, spējai plānot un vadīt savu un padoto darbu, spējai uzņemties atbildību, kā arī precizitātei un jaunradei uzdoto uzdevumu izpildē.

LNKC direktora vietnieka kultūrizglītības jautājumos galvenie pienākumi ir nodrošināt centra nolikumā noteikto funkciju un uzdevumu izpildi, izstrādāt ārējo normatīvo aktu un politikas plānošanas dokumentu projektus un nodrošināt to virzību saskaņā ar Ministru kabineta Kārtības rulli, kā arī sagatavot atzinumus par Kultūras ministrijas, citu ministriju, valsts un pašvaldību institūciju izstrādāto tiesību aktu un politikas plānošanas dokumentu projektiem.

Vietnieks piedalās arī centra iekšējo normatīvo aktu un citu dokumentu projektu izstrādē un nodrošina sadarbību ar citām institūcijām kultūras un radošās industrijas izglītības politikas un stratēģijas īstenošanas jautājumos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+