Teātris un kino

LNO arī šogad no „TripAdvisor” saņem Izcilības sertifikātu 16

foto – Leta

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Nacionālā opera no pasaules lielākā ceļojumu portāla www.tripadvisor.com saņēmusi Izcilības sertifikātu kā apliecinājumu augstajiem kvalitātes standartiem, ko LNO ar savu darbību sniedz ārzemju tūristiem.

TripAdvisor Izcilības sertifikāts 2013 nosaka, ka LNO arī 2013. gadā saņēmusi izcilu vērtējumu no ārvalstu apmeklētājiem TripAdvisor mājas lapā, kur atrodami neskaitāmi cildinoši komentāri gan par mūsu operas māksliniecisko sniegumu un māksliniecisko baudījumu, gan demokrātiskajām biļešu cenām. Tāpat tiek slavēta ēkas arhitektūra un iekārtojums.

„Ja viesojaties Rīgā un jums patīk opera, nepalaidiet garām iespēju apmeklēt LNO! Lieliski mākslinieki, iespēja lasīt virstitrus angļu valodā un izdevīgas cenas. Redzējām „Bohēmu” un bijām ļoti apmierināti,” raksta ceļotājs no Zviedrijas pilsētas Malmes.

„Ja vien jums ir tāda iespēja, tas ir tā vērts! Redzējām „Seviljas bārddzini”, par biļeti katrs maksājot vien sešas mārciņas. Tas bija fantastiski! Arī lielo Operas ēku vērts apskatīt pašu par sevi,” LNO slavē Tonijs no Longfīldas Lielbritānijā.

Savukārt Hanna no Somijas atklāj: „Pēdējo pāris gadu laikā Rīgas operu esmu apmeklējusi aptuveni 10 reizes. Pat ja opera nav jūsu mīļākais žanrs, ir vērts apmeklēt pašu ēku – tā ir ļoti skaista! Biļetes ērti iegādāties internetā, un to cena ir ļoti saprātīga.”

Par Rīgas viesu vērtējumu ir iepriecināts LNO direktors Andrejs Žagars: „Esam gandarīti, ka ārvalstu skatītāji augstu novērtē mūsu darbu un mākslinieciskos sasniegumus. Tā ir izcila atzinība pasaules kontekstā, kas vienlaikus mūs motivē arvien jauniem mākslinieciskiem izaicinājumiem.”

TripAdvisor ir pasaulē lielākā ceļojumu mājas lapa, kas eventuālajiem tūristiem ļauj plānot savu ideālo ceļojumu un gūt ne tikai plašu informāciju, bet arī objektīvu vērtējumu par vietām, ko plānots apskatīt. Šeit atrodamas ceļotāju atsauksmes par viesnīcām, restorāniem, apskates objektiem, kā arī cita noderīga informācija par konkrētu pasaules vietu. TripAdvisor ik mēnesi apmeklē aptuveni 50 miljoni unikālo apmeklētāju, kas dalās savos iespaidos un apmainās viedokļiem. Mājas lapa pieejama 30 pasaules valstīs.

LA.lv