×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. novembris, 2013
Drukāt

LNO finanšu un juridisko auditu par 15 000 latu veiks “Deloitte Latvia”

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas nacionālā opera.

Latvijas Nacionālās operas (LNO) padziļinātās izpētes finanšu un juridisko auditu par 2009.-2013. gada darbību veiks auditorfirma SIA “Deloitte Latvia”, aģentūru LETA informēja LNO valdes locekle Daina Markova.

Šo pakalpojumu sniedzēju LNO izvēlējusies iepirkumu konkursā. Pakalpojums tiks nodrošināts par 15 000 latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli. Kā pavēstīja Markova, konkursā LNO saņēma trīs piedāvājumus, bet audita veicējs izvēlēts pēc nolikumā izvirzītajiem saimnieciskā izdevīguma kritērijiem.

Audita rezultāti būs zināmi 2014. gada janvārī.

Konkursa uzvarētājiem būs jāveic LNO finanšu darbības un pārvaldības novērtējums, veicot saistošo dokumentu analīzi un situācijas analīzi, kā arī būs jāveic juridiskās darbības un pārvaldības novērtējums, izvērtējot pārvaldības sistēmu un kapitāla daļu turētāja lēmumu ieviešanas kārtību, izvērtējot slēgtos līgumus un LNO īpašumā un lietojumā esošās mantas īpašuma tiesību statusu, īpašu uzmanību pievēršot īres, nomas, patapinājuma līgumiem, kā arī īpašuma un valdījuma tiesiskumu.

Jau ziņots, ka Kultūras ministrija, ieceļot jauno operas valdi, uzdevusi organizēt un nodrošināt LNO pilna finanšu un juridiskā audita veikšanu par laikposmu no 2009. gada 1. janvāra līdz 2013. gada 11. septembrim. Audits tiek veikts pēc tam, kad Kultūras ministrija pārtrauca darba attiecības ar iepriekšējo LNO vadītāju Andreju Žagaru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+