×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

LNO fonda mecenāti neplānojot pārtraukt atbalstu operai (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas nacionālā opera.

Latvijas Nacionālās operas (LNO) fonda mecenāti nav sprieduši par sadarbības pārtraukšanu ar LNO pēc tam, kad tās vadībā stājies komponists Zigmars Liepiņš, aģentūrai LETA stāstīja LNO fonda izpilddirektore Līga Zariņa-Domka.

Zariņa-Domka teica, ka LNO fondā neesot dzirdētas negatīvas atsauksmes no biedru puses, neviens arī nerunājot par plānu pārstāt atbalstīt operu. Fonda izpilddirektore piebilda, ka tikai laiks rādīs, kuri sponsori turpinās atbalstīt operu un kuri sadarbību neturpinās. Viņa norādīja, ka, iespējams, jaunā operas vadība piesaistīs jaunus sponsorus, bet pašlaik vēl nekas neesot mainījies. Zariņa-Domka uzsvēra, ka pašlaik nav redzama arī lielo sponsoru došanās prom no operas.

LNO fonds jaunā LNO vadītāja Liepiņa pirmos darbus vērtē pozitīvi, pauda fonda izpilddirektore. Liepiņš ir ticies ar fonda pārstāvjiem un paudis vēlēšanos sadarboties. Zariņa-Domka norādīja, ka, skatoties uz to, ko Liepiņš paveicis mēneša laikā, būtu jāatbalsta viņa turpmākā darbība.

Zariņa-Domka pauda viedokli, ka no jaunā vadītāja nāk pozitīvisms un apņemšanās, kas atraisa arī citus operas darbiniekus. Fonda cilvēkiem simpatizējot arī tas, ka Liepiņš ir mūzikas pazinējs. Esot runāts par to, ka operas vadītājam kabinetā tagad vajadzēs novietot klavieres, lai viņš varētu arī uzspēlēt.

Kā ziņots, šoruden tika nomainīta LNO vadība – patriekts ilggadējais operas vadītājs Andrejs Žagars un viņa vietā iecelta trīs cilvēku valde Liepiņa vadībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Esot runāts par to, ka operas vadītājam kabinetā tagad vajadzēs novietot klavieres, lai viņš varētu arī uzspēlēt.”

    Paldies Dievam! Beidzot! Operas Direktoram vajag klavieres! Sensācija, kas ļauj šogad izpalikt Ziemassvētkiem” un citiem mazsvarīgiem notikumiem, Jaunā gada svinības ieskaitot! Beidzot! Paldies Grende! Beigsies Bezgalīgais Murgs! Paldies Tev Z.L., ka piekriti! Un Mirdzai, ka atļāvi!

Draugiem Facebook Twitter Google+