×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. decembris, 2013
Drukāt

LNO notiks Raimonda Paula jubilejas koncerts

Pasniedz "Lattelecom" senioru datorapmācību projekta "Pieslēdzies, Latvija!" jubilejas balvas

Komponists Raimonds Pauls piedalās "Lattelecom" senioru datorapmācību projekta "Pieslēdzies, Latvija!" jubilejas balvas pasniegšanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā operā.

Maestro Raimonds Pauls savu 78 gadu jubileju atzīmēs ar vērienīgu koncertu 27.janvārī Latvijas Nacionālajā operā.

Koncerta pirmajā daļā klausītājiem tiks atskaņoti Maestro jaunie aranžējumi izteikti džezam raksturīgos ritmos un harmonijās, kas komponēti īpaši izpildīšanai kopā ar Latvijas Radio bigbendu. Raimonds Pauls ir atjaunotā bigbenda patrons un jau iepriekš atzinis, ka šis sastāvs ir liels sasniegums latviešu kultūrai. Bigbends lieliski sevi pieteicis vairākos koncertos kopā ar mūzikas pasaulē atzinību guvušiem.

Koncerta otrā daļa veltīta vokālajai mūzikai Edgara Vītola vadītās jauniešu vokālās grupas „Con Moto”, vokālistes Kristīnes Prauliņas un Nacionālā teātra aktieru Jura Jopes un Madaras Botmanes izpildījumā. Par muzikālo pavadījumu gādās Latvijas Radio bigbends un Maestro Raimonds Pauls. Īpaši Maestro jubilejas koncertam Latvijas Radio bigbenda sastāvam pievienosies Berlīnes Filharmonijas kontrabasists Gunārs Upatnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+