×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. janvāris, 2014
Drukāt

LNT jaunajā gadā šokēs ar “Dzīves krustcelēs” stāstiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

LNT uz patiesiem notikumiem balstītie stāsti “Dzīves krustcelēs” atgriežas, lai turpinātu atklāt reālus un šokējošus notikumus dažādās ģimenēs. Katrs stāsts būs par pārbaudījumiem un noslēpumiem, ar kuriem saskaras un cīnās dažādu ģimeņu locekļi. 16. janvāra vakarā jaunā “Dzīves krustcelēs” sezona tiks atklāta ar stāstu par vīriešu mednieci, kura posta precētu cilvēku attiecības. Nedēļu vēlāk, otrajā Dzīves krustcelēs sērijā kāda meitene atklās, ka viņas mammas un tētis nav bioloģiskie vecāki. Skatieties uz patiesiem notikumiem balstītus stāstus Dzīves krustcelēs no 16. janvāra ceturtdienu vakaros 21:15 kanālā LNT!

LNT arī jaunajā, 2014. gadā turpinās skatītājus uzrunāt ar ne vienu vien jaunu Latvijā veidotu projektu. Viens no tiem būs skatītājiem jau iepazītais, uz patiesiem notikumiem balstītais dokumentālais seriāls “Dzīves krustceles”. Stāsti var būt noderīgi un var palīdzēt cilvēkiem saprast, kā rīkoties, ja kāds nonāk līdzīgā situācijā.

Seksīga meiča posta laulāto attiecības
Dzīves krustceles jaunās sezonas pirmās sērijas stāsta varoņi Edgars un Zinta Valeri dzīvo Salaspilī. Pēdējā laikā Edgars vakaros ir arvien biežāk prom un negrib stāstīt, kur tos pavada. Pēdējā laikā Edgars arvien kaislīgāk aizraujas ar salsu un vakarus pārsvarā pavada deju zālē. Zinta viņu izseko un redz, kā viņš ieiet vietējā deju klubā un dejo salsu ar kādu izskatīgu rudmati. Zinta šo sievieti pazīst, viņa ir pazīstama kā vīriešu medniece un vainojama jau pie divām šķirtām laulībām. Vēl vairāk, arī viņas draudzenes Lienes vīrs Ivars bijis neuzticīgs ar šo daiļavu, un Liene gandrīz savu vīru pazaudēja.

Meitene atklāj ģimenes noslēpumu
Nedēļu vēlāk Dzīves krustcelēs stāsts būs par Martu no Dobeles, kurai šogad apritējuši deviņpadsmit gadi. Viņa vienmēr labi satikusi ar saviem vecākiem Inesi un Arvīdu, tomēr pēc gadu ilgušām mācībām medicīnas koledžā, ieguvusi medmāsas palīga diplomu, meitene nolemj sākt pati savu dzīvi. Pārceļoties uz atsevišķu dzīvokli, viņai nākas tikt galā ar saimnieciskām rūpēm un rēķinu maksāšanu, ko iepriekš darīja tēvs. Cenšoties sakārtot no mājām līdzpaņemto dokumentu mapīti, Marta pamana kādu izziņu ar savu dzimšanas datumu. Nejauši atrastā lapiņa dažu sekunžu laikā pilnībā sagrauj viņas priekšstatu par līdzšinējo dzīvi. Dokuments apliecina, ka Inese un Arvīds nav Martas bioloģiskie vecāki un meitenīti adoptējuši.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+