×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

LNT jaunumi!


Foto - LETAFoto - LETA

No 22. janvāra jauns projekts – “Glābšanas misija 112”!

Jau pēc nepilnas nedēļas skatītājiem vērtēšanai tiks nodots projekts “Glābšanas misija 112”, kas būs skatāms no 22. janvāra katru trešdienas vakaru. Jaunā dokumentālo stāstu sērija skatītājiem parādīs reālus Latvijā notikušus ekstrēmus notikumus un nestandarta risinājumus ārkārtas situācijās.

Par katras situācijas iespējamo cēloni, attīstību un sekām “Glābšanās misijā 112” vairāk atklās intervijas ar cietušajiem, aculieciniekiem, tuviniekiem, glābējiem, mediķiem un psihologu.

Pirmajā dokumentālo stāstu sērijā “Glābšanas misija 112” skatītājus sagaida dramatisks sirmgalvju stāsts. Ārā valdīja negaiss, un sirmgalvjiem piederošais ganāmpulks atstājis mājas. Pret rītu atgriezās visas govis, izņemot vienu, kura, bēgot no spēcīgā negaisa, bija iekritusi kanalizācijas akā. Lai arī pazudusī govs tika atrasta, sirmgalvjus nepameta izmisums, jo viņi paši nekādi nespēja palīdzēt nelaimē nokļuvušajam dzīvniekam. Pie nogurdinātajiem cilvēkiem ieradās glābēji un paveica brīnumu.

“LNT Brokastis”


No janvāra sākuma LNT skatītājus uzrunā jauns dzīves stila raidījums “LNT Brokastis”. Raidījuma vadītāji Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija Ārberga atklāj, ko darīt nedēļas nogalē un kādiem kultūras vilinājumiem vislabāk ļauties. Ikreiz studijā ir viesi, dzirdami muzikāli priekšnesumi un vērtīgi padomi. Raidījuma komanda dodas viesos pie Latvijā slavenām personībām, īpašās rubrikās “Veselības padomi”, “Tēla pārvērtības”, “No vecmāmiņas pūralādes” žurnālisti pat veiks eksperimentus uz savas ādas.

“LNT Brokastu” studijā ik rītu gaidāmi viesi, dzirdami muzikāli priekšnesumi un noderīgi padomi no dažādu jomu speciālistiem. Raidījuma komanda viesojas pie sabiedrībā zināmām personībām, gardēžiem vai profesionāliem pavāriem, lai kopā gatavotu iecienītu recepti.

“LNT Brokastis” aptver plašu tēmu spektru, un no īpašajām rubrikām var gan iedvesmoties, gan smelties vērtīgus padomus. Vadītāja G. Skudriņa atklāj: “Visa dzīve sastāv no mazām puzlītēm – ģimene, darbs, veselība, kultūra, izklaide, hobiji. Esmu priecīga, ka jaunajā raidījumā “LNT Brokastis” varēšu ne tikai sev ko vērtīgu gūt, sākt brīvdienu rītus uz pozitīvas nots, bet arī pielikšu roku, balsi un prasmes vienas kopējas starojošas puzles veidošanā.”

“LNT Brokastis” vēsta par gaidāmajiem laika apstākļiem, nedēļas nogales aktualitātēm, brīvdienu programmu, kultūras notikumiem, ceļojumu un piedzīvojumu galamērķiem tepat Latvijā.


Koncerts 
”Rīga dimd!”


Šogad Rīga kļūst par Eiropas kultūras galvaspilsētu, un šajā tik nozīmīgajā brīdī kopā ar Latvijas iedzīvotājiem būs arī kanāls LNT. Skatītājiem 18. janvārī tiks piedāvāts īpašajam notikumam veltītais koncerts “Rīga dimd!”. Tajā ar savu klātbūtni pagodinās starptautiski atzīti latviešu mākslinieki, piemēram, operas solisti Aleksandrs Antoņenko un Egils Siliņš, Maestro Raimonds Pauls, koris “Latvija” un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris.

Koncerts “Rīga dimd!” ir daudzinājums Rīgai, kura 2014. gadā izvēlēta par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Koncertu “Rīga dimd!” vadīs aktieri Baiba Broka un Gundars Āboliņš. Īpašo svētku sajūtu koncertā radīs spilgti un starptautiski atzīti mākslinieki, kurus var dēvēt par savējiem, jo viņi visi nāk no Latvijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+