Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. maijs, 2015
Drukāt

LNVM sestdien aicina bērnus rotaļāties

Foto: Santa Miķelšteine, LNVMFoto: Santa Miķelšteine, LNVM

Rotaļlietas no LNVM krājuma.

Sestdien, 16. maijā, plkst. 12 Latvijas Nacionālais vēstures muzejs aicina ģimenes ar bērniem iesildīties Muzeju naktij ar sarīkojumu mazajiem “Lellīte Lolīte un draugi”, LA.lv uzzināja muzejā.

Izglītojošās un vienlaikus izklaidējošās nodarbības galvenie varoņi būs dažādas
rotaļlietas, kuras priecējušas bērnus pirms daudziem gadu desmitiem: koka zirdziņš, liels plīša lācis, uzvelkams robotiņš un daudzas citas. Galvenā loma tiks atvēlēta lellēm – gan no plastmasas un porcelāna rūpnīcās ražotām, gan no auduma un lupatiņām šūdinātām, pašu rokām darinātām.

Lielā kultūras pasākuma moto ir “Rainim un Aspazijai – 150”, tāpēc mazo apmeklētāju radošums varēs izpausties, arī ilustrējot kādu Raiņa vai Aspazijas dzejoli bērniem.

Šī būs pasākumu cikla “Muzejs ģimenei” 2015. gada pavasara pēdējā nodarbība. Apmeklējums bez maksas. Nodarbības atsāksies septembrī.

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs reizi mēnesī rīko nodarbības ģimenēm ar bērniem, aicinot laiku pavadīt kultūrvēsturiskā vidē un izzinot kultūras vērtības.

Pievienot komentāru

Hermaņa režisētās "Madama Butterfly" pirmizrādi "La Scala" rādīs arī RīgāTrešdien, 7. decembrī, notiks Alvja Hermaņa režisētās operas "Madama Butterfly" pirmizrāde pasaulslavenajā opernamā "La Scala", un to, vietējiem skatītājiem par prieku, tiešraidē varēs noskatīties arī Rīgā kinoteātrī "Splendid Palace".
Draugiem Facebook Twitter Google+