Latvijā
Politika

Ločmele: Melu koncentrācija Saeimā tik liela, ka pēc komisijas būtu jākvēpina 16

Žurnāla “Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele un Nacionālās informācijas aģentūras LETA galvenais redaktors Pēteris Zirnis piedalās “oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē Saeimā, kurā spriež par žurnālistu un redakcijas atbildību par sniegtās informācijas patiesumu. Foto – LETA

Melu koncentrācija Saeimā ir tik liela, ka pēc komisijas vajadzētu izkvēpināt, sasaukt visu konfesiju mācītājus, TV24 raidījumā “Preses klubs” izteikusies žurnāla “Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele, kuras izdevums publiskojis tā saucamās oligarhu sarunas.

“Es domāju, tā melu koncentrācija Saeimā ir tik liela, ka tur pēc tās komisijas beigām vajadzēs izkvēpināt vai sasaukt visu konfesiju mācītājus. Jo mums taču tajā vietā budžets ir jāskata, tas galīgi nav labi,” teica N.Ločmele.

Pēc viņas vārdiem, ir naivi cerēt, ka uz komisiju ataicinātie cilvēki teiks patiesību, jo viņi jau iepriekš autoritātēm ir melojuši. “Ja mums uz Saeimas komisiju tiek aicināti cilvēki, kuri pirms tam jau ir melojuši izmeklēšanai vai kuri ir veiksmīgi daudzus gadus slēpuši savas īpašumtiesības, ir ļoti naivi iedomāties, ka, vienkārši atsaukti uz Saeimu, viņi šajā svētajā vietā pēkšņi sāks runāt patiesību. Protams, ka tā nenotiks,” ir pārliecināta Ločmele.

LA.lv