×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. augusts, 2017
Drukāt

Ločmele: Sudraba – nepiemērotākais cilvēks izmeklēšanas komisijas vadīšanai (12)

Foto-LETAFoto-LETA

“Es negribu uzņemties teikt, ka visā Saeimā no Saeimas deputātiem visnepiemērotākais cilvēks šīs komisijas vadītājai ir Sudrabas kundze, bet no tiem sešiem cilvēkiem, kas ir komisijā, viņa noteikti ir visnepiemērotākais,” izdevniecības “Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele pauda savu nostāju RīgaTV 24 raidījumā “Pilsētas Pulss”, komentējot Ingunas Sudrabas (NSL) iecelšanu “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājas amatā.

Ločmele norādīja, ka pat neseni notikumi pierāda Sudrabas saikni ar oligarhiem. “Sudrabas kundze ar prieku tikko jūlijā pozēja visiem medijiem ar Jūliju Krūmiņu, kurš kopā ar Aināru Šleseru ir finansējis Laimas pasākumu Jūrmalā. Ir acīmredzams, ka viņai ir kaut kādas personiskas saites ar oligarhu vides pārstāvjiem. Tas rada aizdomu ēnu, pat, ja viņa ir bijusi principiāla valsts kontroliere,” raidījumā apgalvoja žurnāla “Ir” redaktore.

Raidījuma viesis un komisijas loceklis Igors Pimenovs (“Saskaņa”) aizstāvēja viņa balsojumu par Sudrabu kā komisijas vadītāju, norādot, ka par Sudrabas saikni ar oligarhiem zinām tikai to, ko esam lasījuši žurnālā “Ir”. Turklāt, viņaprāt, jāizvērtē, kāpēc minēts tieši Sudrabas vārds, nevis citi politiķi. “Mēs taču nezinām, kādas vēl atklāsmes mūs gaida izmeklēšanas procesā. Nezinu, kā tika izņemtas tās rozīnes no pīrāga un kāpēc parādījās Inguna Sudraba, nevis kāds cits no esošajiem politiķiem gan opozīcijas, gan koalīcijas aprindās. Iespējams, konkrēti uzvārdi tika nosaukti tīšām, bet citi uzvārdi bija paslēpti tikai tāpēc, lai viņi netiktu sadzirdēti,” pieļauj Pimenovs.

Ločmele gan uzskata, ka Pimenova arguments nav pietiekami spēcīgs: “Tas ir ārkārtīgi vājš arguments, lai virzītu amatam cilvēku, kurš pilnīgi noteikti ir tajās sarunās pieminēts.”

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. vispiemērotākā būtu Locmele ,zurnālam IR butu pamatīgs reitings

 2. Uzskatu,ka Sudraba ir vispiemērotākā,un kāds varbūt baidās.ka viņa kaut ko ”uzraks”.Kāds gan viņai sakars ar oligarhiem,muļķības! Viņa ir par daudz gudra,un zinoša,lai pītos ar tādiem cilvēkiem!

 3. Nepatīkma sieviete tā Loč-mele, izskatās pēc zēna

 4. Priekšlikums Ločmelei Atbildēt

  Vislabākais vadonis šai izmeklēšanai būtu Puķu Andris vai Ūjinātāja. Tie taisa rebas tā ka gailis pakaļ nedzied. Šlesers neder. Par daudz pompozs šoferīša dēls. Vai ne, Ločmele ? Ingūna turies. Mūsu īstie vadoņi un valsts ekonomikas vadoņi uzpirkt var ne tikai Ločmeli. Sashēmots viņiem pietiekami un arī Kalnmeijeram medības patīk.

 5. ko taas stulbaas vistas var kladzinaat? sudraba ir un paliek vispiemeerotaakaa.

 6. Kā tas ir , Ločmele, būt visu normālu Cilvēku ienaidnieka Džordža Sorosa lakstīgalai Latvijā?Kādas sajūtas, Ločmele, izbaudot latvijas Cilvēku iznīcināšanas kampaņas? Vai nav sajūtu, Ločmele? Vai nebūs sajūtu, ko, Ločmele?

 7. Ločmelei nav iebildumu pret Rīgas mēra kandidātu krājbankas bondaru, kurš piedalījās sarunās, nevis tika aizmuguriski pieminēts 🙂 dubultstandarts

 8. “Sudrabas kundze ar prieku tikko jūlijā pozēja visiem medijiem ar Jūliju Krūmiņu, kurš kopā ar Aināru Šleseru ir finansējis Laimas pasākumu Jūrmalā.”
  Krūmiņš. Laima, jā…, vēl Šlesers… Bet, nu tiešas saites tā kā pietrūkst.

 9. laikam arī tevi vajag sist? Nevar ar valsti kā ar savu īpašumu izrīkoties 3 ļautiņi ar PADOMJU PAGĀTNI PŪRĀ! Lai katrs no viņiem darbojas savā lauciņā, nevis brutāli, pretīgi zog… Sodīt ar bargu sodu, visu sazagto konfiscējot un LIKT izbaudīt kopējo kameru cietumā uz savas ādas! Sudrabai NAV vietas izmeklēšanas komisijā, kas ir skaidrs pats par sevi. KĀDS SAKARS AR OLIGARHU LIETU VIŅAS IEVĒLĒTĀJIEM – LŪK SVARĪGS JAUTĀJUMS??? KĀDA LOMA VIŅIEM SAEIMĀ??? KO VIŅI VĒL PAVEIKUŠI PRET LATVIJAS VALSTI??? Ļoti interesanti būtu zināt, ja ievēlēja Sudrabu zinot, ka viņas uzvārds dominē sarunās???? KO TĀDS SASMĒRĒJIES TIPS KĀ SUDRABA VAR IZMEKLĒT ŠAJĀ VALSTS APZAGŠANAS LIETĀ??? VAI PATI SUDRABA PIE PILNA SAPRĀTA, PALIKDAMA KOMISIJĀ NERUNĀJOT PAR KOMISIJAS VADĪŠANU??? JA VIŅA NEATKĀPJAS (maz ticams, ka šī neliete atkāpsies?), tad lai sabiedrībai pasaka savu uzdevumu….NEKAS tāpat vien nenotiek….

  • Ločmele vnk. ir sapratusi, ka bumerangs lidos atpakaļ! Ar slavenajām sarunām viss, nebūt, nav tik tīrs, kā mums baro! Vajag Nellijai muļķi, no kuras nebūs ne mazākās jēgas komisijā, līdz ar to arī pašai komisijai, lai pēcāk vasrētu bļaut, ka oligarhi izgāzuši izmeklēšanu. Tas arī viss! neticiet sorosītu barokļiem! Visa jezga ap “oligarhu sarunām” ceļas no IR bada! Tramps atnāca – Sorosam jāiet! IRam, Papardes Ziedam u.c. cilvēknīdējiem krāni ciet! Tāpēc arī lērums falšu “sarunu”. Šīs ir tikai sākums!

 10. Ločmele – sitiet visus, ko es norādu!

Draugiem Facebook Twitter Google+