Latvijā
Politika

Ločmele: vai ir pienākusi X stunda un Vējonis glābj Lembergu?54

Foto LETA

“Es noteikti sagaidu no Valsts prezidenta un Ministru prezidenta ļoti skaidru principiālu pozīciju, jo viņi nāk no šīs partijas, kuru Lembergs rausta aiz striķiem. Vai gadījumā šī nav tā X stunda, par kuru sarunās savulaik runāja Šlesers ar Lembergu, ka “savam” prezidentam ir jāglābj Lembergs?” izdevniecības “Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele pauda savu nostāju RīgaTV 24 raidījumā “Pilsētas Pulss”, komentējot oligarhu sarunu publicēšanu.

Ločmele raidījumā pauda sašutumu par to, ka no augstāko valsts amatpersonu loka skaidru nostāju par oligarhu sarunām paudusi tikai Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. “Es domāju, ka tas ir ļoti labi, ka viņa to dara, bet es noteikti sagaidu no Valsts prezidenta un Ministru prezidenta ļoti skaidru principiālu pozīciju, jo viņi nāk no šīs partijas, kuru Lembergs rausta aiz striķiem,” raidījumā norādīja žurnāliste.

Ločmele uzskata, ka prezidenta klusēšana rada iespaidu, ka oligarhu sarunās dzirdētais piepildās: “Vai gadījumā šī nav tā X stunda, par kuru sarunās savulaik runāja Šlesers ar Lembergu, ka “savam” prezidentam ir jāglābj Lembergs? Vai tas, cik viņš mīkstmiesīgi šobrīd komentē, tik jēli izsakās un neizrāda aktīvu pozīciju, vai tas īstenībā nav veids, kā šīs sarunas īstenojas šobrīd dzīvē?”

“Ir” galvenā redaktore ir pārliecināta, ka sarunas atstās lielu iespaidu uz ZZS nākotni, un partijai pašai ir jāizlemj, kādu pozīciju ieņemt. “Tas ir liels jautājums šobrīd ZZS – kā viņi redz savu nākotni? Vai viņi šobrīd uzskata, ka Lembergs ir kļuvis par akmeni kaklā, kas tevi rauj dzelmē, vai arī viņš ir boja, pie kuras turēties? Tas ir viņu un viņu vēlētāju lēmums,” raidījumā apgalvoja Ločmele.

LA.lv
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
VIDEO. Kariņš pauž pārliecību, ka Latvijas pabalstu sistēma būtu uzlabojama
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Grīnvalds: Rīgas tūrisma reklāmām un mārketingam šogad atvēlēti 715 000 eiro
2 stundas
Ieva Ēvalde
Latvijā
Zarnu nūjiņu medībās atklāj pārkāpējus: Siguldas izglītības iestādes pārbaudīs katru dienu
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
Lato Lapsa
Latvijā
Neizdodas finanšu ministra Reira “gājiens ar Ploku” 2
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ģirģens uzdod policijai izvērtēt, vai sākt kriminālprocesu par saslimšanas gadījumiem Siguldā
19 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tāds humors tautai nepatīk 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sāksies astronomiskais rudens. Latvijai tuvojas siltā atmosfēras fronte
39 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ugunsgrēkā dzīvoklī Rīgā bojā gājuši divi cilvēki: dzīvību zaudējis arī nepilngadīgs bērns
1 stunda