Latvijā
Politika

Ločmele: vai ir pienākusi X stunda un Vējonis glābj Lembergu? 54

Foto LETA

“Es noteikti sagaidu no Valsts prezidenta un Ministru prezidenta ļoti skaidru principiālu pozīciju, jo viņi nāk no šīs partijas, kuru Lembergs rausta aiz striķiem. Vai gadījumā šī nav tā X stunda, par kuru sarunās savulaik runāja Šlesers ar Lembergu, ka “savam” prezidentam ir jāglābj Lembergs?” izdevniecības “Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele pauda savu nostāju RīgaTV 24 raidījumā “Pilsētas Pulss”, komentējot oligarhu sarunu publicēšanu.

Ločmele raidījumā pauda sašutumu par to, ka no augstāko valsts amatpersonu loka skaidru nostāju par oligarhu sarunām paudusi tikai Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. “Es domāju, ka tas ir ļoti labi, ka viņa to dara, bet es noteikti sagaidu no Valsts prezidenta un Ministru prezidenta ļoti skaidru principiālu pozīciju, jo viņi nāk no šīs partijas, kuru Lembergs rausta aiz striķiem,” raidījumā norādīja žurnāliste.

Ločmele uzskata, ka prezidenta klusēšana rada iespaidu, ka oligarhu sarunās dzirdētais piepildās: “Vai gadījumā šī nav tā X stunda, par kuru sarunās savulaik runāja Šlesers ar Lembergu, ka “savam” prezidentam ir jāglābj Lembergs? Vai tas, cik viņš mīkstmiesīgi šobrīd komentē, tik jēli izsakās un neizrāda aktīvu pozīciju, vai tas īstenībā nav veids, kā šīs sarunas īstenojas šobrīd dzīvē?”

“Ir” galvenā redaktore ir pārliecināta, ka sarunas atstās lielu iespaidu uz ZZS nākotni, un partijai pašai ir jāizlemj, kādu pozīciju ieņemt. “Tas ir liels jautājums šobrīd ZZS – kā viņi redz savu nākotni? Vai viņi šobrīd uzskata, ka Lembergs ir kļuvis par akmeni kaklā, kas tevi rauj dzelmē, vai arī viņš ir boja, pie kuras turēties? Tas ir viņu un viņu vēlētāju lēmums,” raidījumā apgalvoja Ločmele.

LA.lv
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
7 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Izgaismo Talsu pilskalnu un pieminekli “Koklētājs”
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pie Latvijas jūras robežas manīta Krievijas bruņoto spēku lidmašīna
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 2
4 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
4 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
2 stundas