Latvijā
Novados

Lode pārāk dziļi, lai izņemtu: Liepājā no daudzdzīvokļu ēkas loga sašauj suni Piparu 16

Ekrānšāviņš no “Degpunktā”.

Slima tieksme ņemt rokās ieroci un pilsētā trenēt savas šaušanas iemaņas ievainojot dzīvniekus vērojama arvien biežāk, pauda LNT raidījums “Degpunktā”.

Tā kāds liepājnieks savainojis suņuku vārdā Pipars, kurš atradās privātmājas sētā. Turklāt šāvējs nebūt ne pirmo reizi šādi esot izrādījis savu nepatiku pret dzīvniekiem.

Pipars aizvests pie veterinārārsta, veikta operācija, taču izrādījies, ka lode atrodas pārāk dziļi, lai to izņemtu, un nolemts to atstāt ķermenī.

Par suņa sašaušanu saimnieks ir ziņojis policijai. Suņa saimniekam ir aizdomas par vainīgo.
“Degpunktā” zvanīja pie aizdomās turamā durvīm, tomēr tās neviens vaļā nevēra. Kaiminienes zināja stāstīt par vīrieša “hobiju”, tomēr jaukties šajā lietā īpaši nevēlējās.

“Šī lieta, kā daudzas citas, pasīvu kaimiņu dēļ var tā arī palikt neatšķetināta, jo liela daļa sabiedrības rīkojas un liecības sniedz tikai tad, kad pašiem kaut kas noticis. Aicinām nebāzt galvu smiltīs un ja jums ir kas zināms par Pipara un citu dzīvnieku sašaušanas gadījumiem Liepājā, Jelgavas ielas 14 nama apkārtnē, ziņojiet par to policijai,” uzsvēra raidījumā.

LA.lv