×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
23. novembris, 2012
Drukāt

Loenas ekrāna partneris: Filmēšanas laikā tika pārbaudīta mana pacietība

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Lindsijas Loenas ekrāna partneris filmā “Liz&Dick” Grānts Boulers atzinis, ka strādāšana ar skandalozo aktrisi esot viņu “sadusmojusi”. “Filmēšanas laikā tika pārbaudīta mana pacietība un iecietība,” atklāja austrāliešu aktieris. “Manuprāt, tā varēja noritēt gludāk un dažās dienās mēs būtu varējuši izdarīt daudz vairāk, taču jāsamierinās ar to, kas ir.”

Boulers atzina, ka kavēšanās viņu sadusmojusi, taču viņš centies strādāt tik labi, cik vien iespējams. “Jā, tas padarīja mani traku. Taču šajā darbā ir svarīgi darboties, kad tāda iespēja ir, un darīt to mērķtiecīgi,” viņš norādīja.

“Katrs darbs ir iespēja kļūt par labāku aktieri,” Boulers teica televīzijas raidījumā “Access Hollywood”. “Es ar to nodarbojos jau 22 gadus, un galu galā mani interesē tas, cik labi esmu padarījis savu darbu un iepriecinājis skatītājus.”

Kritiķi bargi nopēluši jauno filmu, taču 44 gadus vecais aktieris uzskata, ka tā ir labāka, nekā varētu spriest no recenzijām. “Es to novērtētu ar atzīmi B. Mūsu frizieri, grima mākslinieki un stilisti bija lieliski, un viņus vajadzētu nominēt prestižām balvām,” uzskata aktieris.

Filmā “Liz&Dick” stāstīts par slavenās aktrises Elizabetes Teilores attiecībām ar velsiešu aktieri Ričardu Bartonu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+