×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2017
Drukāt

Loginova pēcteča izvēlē “zelta akcija” esot Auguļa rokās (2)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Satiksmes ministrs Uldis Augulis

Uz jauno Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu ir jāsludina starptautisks konkurss, šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” teica ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (“Vienotība”).

Viņš norādīja, ka šis jautājums tiks izvērtēts koalīcijas partiju sadarbības padomē. Šobrīd, pēc viņa teiktā, “zelta akcija” ir satiksmes ministra Ulda Auguļa (ZZS) rokās, jo tieši ar viņu potenciālais amata pretendents ir jāsaskaņo astoņiem brīvostas valdes locekļiem – četriem no Rīgas domes un četriem no valsts puses.

“Šī ir lieliska iespēja izvēlēties visatbilstošāko kandidātu, un, manuprāt, vispiemērotākais veids ir sludināt starptautisku konkursu,” teica ekonomikas ministrs.

Viņš arī piebilda, ka jaunajam ostas pārvaldniekam ir virkne izaicinājumu, kā kravas krituma situācijā saglabāt Rīgas ostas konkurētspēju.

Jau vēstīts, ka 25.janvārī ostas valde saņemts ilggadējā Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova iesniegums ar lūgumu no šā gada 10.marta viņu atbrīvot no amata.

Rīgas brīvostas valde pieņēma iesniegumu un uzdeva ostas pārvaldei līdz nākamajai valdes sēdei 22.februārī izstrādāt kārtību, kādā tiks izraudzīts jaunais Rīgas brīvostas pārvaldnieks.
Loginovs Rīgas brīvostas pārvaldnieks ir kopš 1998.gada pavasara.

Loginova darbības laikā viņu vairākkārt mēģināts atcelt no amata, bet visi mēģinājumi bijuši neveiksmīgi.

ēPret Loginovu tika ierosināta arī krimināllieta, apsūdzot viņu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, veicot nelikumīgus ziedojumus un nelikumīgu prēmiju izmaksu, kas radījis smagas sekas. Pirmajā instancē Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa janvāra sākumā gan viņu, gan lietā otru apsūdzēto – Rīgas brīvostas pārvaldnieka vietnieku Aigaru Pečaku – attaisnoja. Apsūdzētie savu vainu viņiem inkriminētajos noziegumos neatzina.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Augulis ….nu jau labu laiku grozās pie valsts siles….domāju, ka savu “kumosinu” garām nepalaidiis… vina partijas biedri un priekšteči tam ir labs apliecinājums.

  2. Atliek minēt, kā rokās ir Auguļa pēcpuse …

Draugiem Facebook Twitter Google+